Polish English

sucha 20062016W dniu 19 czerwca zastępca burmistrza Mieczysław Danielewicz oraz starosta białobrzeski Andrzej Oziębło przekazali młodzieży z drużyn pożarniczych z Suchej oraz Stawiszyna dresy sportowe z logo Białobrzegów oraz herbem gminy i powiatu.

Zakupione dresy to podziękowanie burmistrza oraz starosty za aktywną działalność naszych gminnych jednostek OSP oraz zaangażowanie i osiągane przez młodzież wyniki sportowe.

stawiszyn 20062016Warto podkreślić, że młodzieżowe drużyny Ochotniczej Straży Pożarnej w Suchej oraz Stawiszynie od lat z sukcesami reprezentują naszą gminę w zawodach sportowych na szczeblu wojewódzkim i krajowym. Gratulujemy młodzieży oraz druhom strażakom aktywnej działalności oraz włączenie się w działania na rzecz identyfikacji mieszkańców i promocji naszej gminy.

 europark wislosan

 bieg pilicy baner2017

 

smieci 2016

 

jzb

 

bialobrzegitv res

 mapa gminy

 

kolektory 16032015

 

opinia res

 

gazeta nowa logo

 

Pogoda na dziś

logo pilica logo starostwo logo straz  152901 logo zapilicze  115647 logo apteki
muw swm mp dzu logo pks
logo mjwpu logo policja  logo adoptuj  logo mikro  logo sanepid