Polish English

p3020236W Publicznej Szkole Podstawowej nr. 1 w Białobrzegach odbyła się akcja "Bądź widoczny, bądź bezpieczny", której organizatorem jest Urząd Marszałkowski w Warszawie i Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego.

Celem kampanii jest nieustanne przypominanie dzieciom i młodzieży oraz dorosłym jak ważne jest bezpieczeństwo na drodze w ruchu pieszym i rowerowym.

Uczniowie naszej szkoły mogli wziąć udział w prelekcjach na temat bezpieczeństwa w ruchu drogowych. Wykładowcami byli policjanci i strażacy z naszych jednostek. Wszyscy uczniowie, biorący udział w programie profilaktycznym otrzymali odblaskowe elementy.

W spotkaniu z uczniami naszej podstawówki wzięli udział: wicemarszałek woj. mazowieckiego Rafał Rajkowski, radny Sejmiku woj. mazowieckiego Zbigniew Gołąbek, wicedyrektor WORD, burmistrz Miasta i Gminy Białobrzegi Adam Bolek, komendant PSP Zbigniew Łubiński, komendant Policji Janusz Guziak.

 europark wislosan

 bieg pilicy baner2017

 

smieci 2016

 

jzb

 

bialobrzegitv res

 mapa gminy

 

kolektory 16032015

 

opinia res

 

gazeta nowa logo

 

Pogoda na dziś

logo pilica logo starostwo logo straz  152901 logo zapilicze  115647 logo apteki
muw swm mp dzu logo pks
logo mjwpu logo policja  logo adoptuj  logo mikro  logo sanepid