Polish English

warka 02032017jpgW dniach 25-26 lutego 2017 r. w Hali Sportowej w Białobrzegach został rozegrany Halowy Turniej Piłki Nożnej Drużyn Amatorskich o Puchar Starosty Białobrzeskiego – Andrzeja Oziębło oraz Burmistrza Miasta i Gminy Białobrzegi – Adama Bolka. Gratulacje, puchary oraz nagrody rzeczowe dla najlepszych zespołów wręczył osobiście Starosta oraz Sławomir Bielecki –Sekretarz Miasta i Gminy.

Już po raz piaty organizatorem największego halowego turnieju piłki nożnej w Powiecie Białobrzeskim było: Starostwo Powiatowe w Białobrzegach oraz Urząd Miasta i Gminy Białobrzegi.

Turniej cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem. W turnieju wzięło udział 20 zespołów z terenu powiatów: białobrzeskiego, grójeckiego.
W finale drużyna GALERIA JUBILERSKA WARKA pokonała zespół KS BŁOTNICA - 3:2
Trzecie miejsce zajęła drużyna JAK GRECJA 04, która pokonała w małym finale zespół DRINKERSI – 8:3.
Królem Strzelców turnieju został – Andrzej Czaplarski (Galeria Jubilerska Warka) – 10 strzelonych bramek.
Najlepszym Bramkarzem turnieju został  -Tomasz Kuźma (Galeria Jubilerska Warka)
Dziękujemy Radomskiemu Okręgowemu Związkowi Piłki Nożnej za zapewnienie profesjonalnej obsługi sędziowskiej oraz wszystkim uczestnikom zawodów za sportową rywalizację i zapraszamy w przyszłym roku na następną edycję naszego turnieju.