Polish English

IMG 6368 800x533W piątek 13 października w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Białobrzegach odbył się wernisaż prac połączony z wręczeniem nagród za udział w konkursie „Pocztówka z wakacji”.

Konkurs adresowany był do dzieci z przedszkoli, szkół podstawowych oraz gimnazji z gminy oraz całego powiatu białobrzeskiego. Głównym celem konkursu było rozwijanie wyobraźni, pobudzanie aktywności twórczej uczestników, popularyzacja działań plastycznych, stworzenie dzieciom i młodzieży możliwości prezentacji własnych dokonań twórczych, a przede wszystkim przedstawienie oczami dzieci i młodzieży tegorocznych wakacji.

Na konkurs łącznie wpłynęło 274 prac. Po długich dyskusjach komisja konkursowa w składzie: Anna Tchórzewska, Elżbieta Bogumił i Ewa Wrzosek postanowiła nagrodzić i wyróżnić następujące prace:
Kategoria: przedszkola/klasy „0”
Nagrody:
I NAGRODA – Marcel Nowicki – PP nr 1 Białobrzegi – „Na plaży”
II NAGRODA – Julia Biskup – PSP w Bobrku – „Wakacje nad morzem”
III NAGRODA – Adam Kujawiak – PP nr 1 w Białobrzegach – „W parku”
WYRÓŻNIENIA:
Kamila Andrzejewska – PSP w Bobrku
Kacper Witkowski – PSP w Bobrku
Natalia Bukowska – PSP w Starej Błotnicy
Kategoria: klasy I-III szkoły podstawowe
Nagrody:
I NAGRODA – Gabriel Banachowicz – PSP nr 1 w Białobrzegach – „Pocztówka z wakacji”
II NAGRODA – Julian Wąsik -  PSP w Bobrku   -   „Wyprawa łodzią”
III NAGRODA – Szymon Wieteska – PSP w Bobrku  - „Pocztówka z Warszawy”
WYRÓŻNIENIA:
Elżbieta Szczygieł – PSP w Białobrzegach
Maja Niewola – PSP w Starej Błotnicy
Zofia Kacprzak – PSP w Białobrzegach
Julia Michalak – PSP w Starej Błotnicy
Oliwier Skowroński – PSP w Białobrzegach
Kordian Mizieliński – PSP w Białobrzegach
Łukasz Pietrzak – PSP w Czarnocinie
Bartosz Marzec – PSP w Starej Błotnicy
Filip Brzostowicz – PSP w Stromcu
Jagoda Bolek – PSP w Bobrku
Katarzyna Podwysocka – PSP w Czarnocinie
Kacper Jaskorzyński – PSP w Bobrku
Maja Ciałkowska – PSP w Białobrzegach
Kategoria: klasy IV-VI szkoły podstawowe -
Nagrody:
I NAGRODA – Julia Duszyńska – PSP w Podlesiu Dużym – „Pocztówka z wakacji”
II NAGRODA – Julia Łukasiewicz – PSP w Białobrzegach – „Molo”
III NAGRODA – Julia Jarosińska – PSP w Dobieszynie – „Niezapomniane Mazury”
WYRÓŻNIENIA:
Kamila Karolak – PSP w Starym Goździe
Natalia Kwaśniewska – PSP w Bobrku
Piotr Senator – PSP w Białobrzegach
Weronika Kucharska – PSP w Bobrku
Alicja Dudkiewicz – PSP w Bożem
Renata Piotrowska – PSP w Stromcu
Michał Świłowski – PSP w Stromcu
Nikola Płowiec – PSP w Bożem
Aleksandra Szostek - PSP w Przybyszewie
Aleksandra Więckowska – PSP w Starym Goździe
Marta Wieteska – PSP w Stromcu
Aleksandra Jelonek – PSP w Białobrzegach
Olga Sochaczewska – PSP w Starym Goździe
Jakub Kaczorek – PSP w Przybyszewie
Kinga Świerczyńska – PSP w Starej Błotnicy
Amelia Miniewska – PSP w Promnie
Patrycja Kaleta – PSP w Białobrzegach
Kamil Skrzypczyński – PSP w Rogolinie
Jakub Drużdżel – PSP w Rogolinie
Bartek Winiarski – PSP w Stromcu
Nagrody wręczyli sekretarz UMiG Sławomir Bielecki, dyrektor MGOK Zygmunt Andrzej Łukomski oraz pracownicy naszej placówki Anna Tchórzewska i Katarzyna Miazga.
Wszystkim uczestnikom konkursu składamy gratulacje i zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach, które będą organizowane w naszym Domu Kultury.

aplikacja mobilna

europark wislosan

bieg pilicy baner2017

smieci 2016

jzb

bialobrzegitv res

mapa gminy

kolektory 16032015

opinia res

gazeta nowa logo

 

Pogoda na dziś

Informacje archiwalne

 

logo archiwum

 

logo pilica logo starostwo logo straz  152901 logo zapilicze  115647 logo apteki
muw swm mp dzu logo pks
logo mjwpu logo policja  logo adoptuj  logo mikro  logo sanepid