Szanowni Państwo,

serdecznie zachęcamy do zapoznania się z narzędziami wsparcia dla przedsiębiorców oferowanymi przez Agencję Rozwoju Przemysłu S.A., spółkę zarządzającą Tarnobrzeską Specjalną Strefą Ekonomiczną EURO-PARK WISŁOSAN.

Wśród oferowanych produktów znajdują się: leasing operacyjny z karencją w spłacie i ponadnormatywnym okresem spłaty, pożyczka obrotowa finansująca wypłatę wynagrodzeń w sektorze MŚP oraz pożyczka obrotowa na finansowanie deficytu w kapitale obrotowym.

Wsparcie kierowane jest przede wszystkim do małych i średnich przedsiębiorstw, prowadzących pełną księgowość.

Wnioski można już składać online korzystając z poniższej strony: https://www.arp-tarcza.pl/

Zapraszamy do zapoznania się z materiałem. Jeśli to możliwe, prosimy również o zamieszczenie informacji na Państwa portalach internetowych.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Na mocy Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 28 grudnia 2016 r. (Dz. U. z 2016 r., poz. 2243) utworzona została Białobrzeska Podstrefa Tarnobrzeskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej EURO-PARK WISŁOSAN. Rozporządzenie weszło w życie 30 grudnia 2016 r.
W skład Podstrefy Białobrzegi weszły 23 działki o powierzchni 9,4284 ha podzielone na 6 kompleksów, w południowo zachodniej części miasta. Są one zlokalizowane między ulicami Kościelną i ulicą Rzemieślniczą. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego tereny te są przeznaczone pod zabudowę usługową i przemysłwo – składową. Teren posiada doskonały układ komunikacyjny – działki przylegają do DK 48 Tomaszów Mazowiecki – Koc, która łączy się poprzez węzeł Białobrzegi-Południe, w odległości 2 km z drogą ekspresową S7 (ok. 70 km od Warszawy). Droga krajowa 48 umożliwia sprawny dojazd w kierunku zachodnim do drogi S8 i dalej autostrady, zaś w kierunku wschodnim dojazd do DK19 i dojazd do przejść granicznych na wschodniej granicy państwa.
 

Teren objęty podstrefą
2024 Tereny inwestycyjne

 

Plan zagospodarowania przestrzennego terenu objętego podstrefą

teren2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 https://baza.paih.gov.pl/offer/detail/14-125

 

 

Instytucją zarządzającą TSSE EURO-PARK WISŁOSAN jest jednoosobowa Spółka Skarbu Państwa utworzona w 1991 r – Agencja Rozwoju Przemysłu SA.

Drogowskaz inwestora1

Drogowskaz inwestora2

ulotka 1

ulotka 2


 

Baner Portal strona 1

 

baner Budżet obywatelski 1

 

Logo muzeum photoaidcom invert

logo UE rgb 1 2

 

 

22208 ASYSTENT OSOBY NIEPE NOSPRAWNEJ tekst

679gison sip2

 

srodowisko

 

europark wislosan

smieci 2016

opinia res

rodo

 Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 1

 

 imagesppobranea

logo pilica logo starostwo logo straz  152901 logo zapilicze  115647 logo apteki
muw swm mp dzu logo pks
logo mjwpu logo policja  eUS mix ost4  logo mikro  logo sanepid