plen

Czytaj więcej...Burmistrz Miasta i Gminy Białobrzegi oraz Konsultant Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Radomiu przy Mazowieckiej Jednostce Wdrażania Programów Unijnych, w ramach Mobilnego Punktu Informacyjnego, będzie udzielał informacji na temat możliwości pozyskiwania funduszy europejskich dla mieszkańców Miasta i Gminy Białobrzegi.
Konsultacje prowadzone będą w dniu 13.11.2019r. w godzinach 9.30-13.30 w sali konferencyjnej w Urzędzie Miasta i Gminy w Białobrzegach.

Czytaj więcej...

Czytaj więcej...Informuję, że Prezes Rady Ministrów, Zarządzeniem Nr 197 wprowadził  na terenie całego kraju drugi stopień alarmowy CRP, który obowiązuje od dnia 10 października 2019 od godziny 00.01. do dnia 14 października 2019 roku do godz. 23.59

Czytaj więcej...Przewiduje się wystąpienie silnego wiatru o średniej prędkości od 30 km/h do 45 km/h, w porywach do 100 km/h, z kierunków zachodnich. Maksimum prędkośći wiatru jest prognozowane na godziny wieczorne.

Czytaj więcej...

Czytaj więcej...Urząd Miasta i Gminy informuje, że na terenie naszego miasta na zlecenie Polskiej Spółki Gazownictwa sp. z.o.o. Oddział Zakład Gazowniczy w Warszawie przeprowadzane będą uzgodnienia z właścicielami posesji, związane z przebudową sieci gazowej w Białobrzegach.

Uzgodnienia prowadzone będą z niemal wszystkimi właścicielami nieruchomości przez firmę GEOPROJEKT Kamil Płatos z siedzibą: 02-777 Warszawa ul. Aleja Komisji Edukacji Narodowej 95, związane z wykonaniem projektu przebudowy sieci gazowej w ulicach: Bautscha, Kościelna, Targowa, Relaksowa, Piaskowa, Zygmunta Starego, Polańska, Brzechwy, Reymonta, Targowicka, Szkolna, Rzemieślnicza, 11 Listopada, Sądowa, Reymonta, Mroczkowskiego, Leśna, Sportowa, Szkolna, Kościuszki, Żeromskiego, Słoneczna, Dąbrowskiej, Słowackiego, Prusa, Mickiewicza, Kusocińskiego, Krakowska, Spacerowa, Poświętna, Cicha, Czachowskiego.

Czytaj więcej...

wifi4eu

szacowanie strat

azest res

ido

aplikacja mobilna

europark wislosan

bieg pilicy baner2017

smieci 2016

jzb

bialobrzegitv res

kolektory 16032015

opinia res

rodo

gazeta nowa logo

LPM logo 2018 rgb

 

Informacje archiwalne

 

logo archiwum

 

logo pilica logo starostwo logo straz  152901 logo zapilicze  115647 logo apteki
muw swm mp dzu logo pks
logo mjwpu logo policja  logo adoptuj  logo mikro  logo sanepid