plen

img 9150 800x533W niedzielę 9 września br. przy Publicznej Szkole Podstawowej w Suchej odbyła się charytatywna Gala Disco Polo pn. POŻEGNANIE LATA 2018 zorganizowana przez Burmistrza Miasta i Gminy Białobrzegi oraz Agencję Disco Stars.

Od godziny 15.30 rozpoczęły się występy zespołów, które trwały do późnych godzin nocnych. Podczas imprezy zaprezentowały się: MR SEBII, DZIKU, LONGER, EXPLO DANCE, ANASTAZJA, AGNESS, AKORS, MEZAR, PILAGE SILVERS. Gwiazdami niedzielnego wieczoru była JUSTYNA ADAMCZAK i BLIŹNIACZKI ID TWINS.

 

Gościem honorowym był DETEKTYW KRZYSZTOF RUTKOWSKI, który w kajdankach wprowadził na scenę zespół MEZAR. Dla najmłodszych zorganizowano wesołe miasteczko natomiast starsze grono mogło skorzystać z punktu gastronomicznego oraz stoiska Stowarzyszenia „RAZEM DLA DZIECI” z wieloma smakołykami, z których dochód przeznaczony został na pomoc Sebastianowi Sowińskiemu z Suchej. Zbiórkę do puszek prowadzili harcerze oraz koledzy i koleżanki Sebastiana.
Sebastian w dniu 8 kwietnia 2018 r. w wyniku niefortunnego skoku do wody doznał wielopoziomowych złamań odcinka szyjnego kręgosłupa. Po operacji w szpitalu w Krakowie został przewieziony na oddział rehabilitacji neurologicznej w Radomiu. W obecnej chwili u Sebastiana utrzymuje się niedowład czterokończynowy, jest na etapie pionizacji i sadzania w wózku inwalidzkim.
Serdecznie dziękujemy wszystkim za wspaniałą zabawę oraz wielkie serce i wsparcie zbiórki charytatywnej. Dziękujemy również Miejsko-Gminnemu Ośrodkowi Kultury w Białobrzegach, Publicznej Szkole Podstawowej w Suchej, Ochotniczej Straży Pożarnej w Suchej oraz Stowarzyszeniu „RAZEM DLA DZIECI” za pomoc w organizacji tego wydarzenia.

 

 logo UE rgb 1 2

 

679gison sip2

 

czyste powietrze1

 

 

ceeb12stop smog

airly

wifi4eu

azest res

europark wislosan

bieg pilicy baner2017

smieci 2016

jzb

 

opinia res

rodo

 

LPM logo 2018 rgb

 

images

pobrane

logo pilica logo starostwo logo straz  152901 logo zapilicze  115647 logo apteki
muw swm mp dzu logo pks
logo mjwpu logo policja  eUS mix ost4  logo mikro  logo sanepid