ADAM BOLEK - Burmistrz Miasta i Gminy
burmistrz2020

Urodzony w Białobrzegach. Żona Anna, córki Aleksandra i Alicja. W 1993 roku ukończył Liceum Ogólnokształcące w Białobrzegach. Absolwent Uniwersytetu Warszawskiego, Wydziału Geografii i Studiów Regionalnych o specjalizacji geografia regionalna. Ukończył również studia podyplomowe z wychowania fizycznego, zdrowotnego i korektywy, podyplomowe studia trenerskie. Absolwent prestiżowej Akademii Liderów Samorządowych na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego o specjalizacji Zarządzanie Zasobami Ludzkimi i Promocja Jednostek Samorządu Terytorialnego.
Od kilkunastu lat bada i opisuje środowisko geograficzne ziemi białobrzeskiej. Autor książek: „Powiat Białobrzeski – rys przyrodniczo-geograficzny” (2004r.), „Powiat Białobrzeski. Przewodnik turystyczny” (2010, 2014, 2020), „15 lat samorządu Powiatu Białobrzeskiego (2014 r.), "W klatce" (2018), „100 lat Klubu Sportowego Pilica Białobrzegi” (2022 r.) Jest również autorem licznych map, folderów turystycznych oraz artykułów o tematyce geograficznej, dotyczących regionu białobrzeskiego. Członek National Geographic Society. Członek Zarządu Lokalnej Grupy Działania „Zapilicze”. Nauczyciel dyplomowany w Liceum Ogólnokształcącym im. Armii Krajowej w Białobrzegach.
Od wielu lat jest trenerem piłki nożnej z licencją trenerską UEFA A.

Od 2006r. Radny Rady Powiatu Białobrzeskiego i Członek Zarządu Powiatu Białobrzeskiego. Od 2008r. pełnił funkcję sekretarza powiatu. W latach 2010 -2014 wicestarosta powiatu białobrzeskiego. Przewodniczący Powiatowej Rady Rynku Pracy. Od 2014 roku burmistrz Miasta i Gminy Białobrzegi.

 

MIECZYSŁAW DANIELEWICZ - Zastępca Burmistrza Miasta i Gminy
Zastempca burmistrza Urodzony w Radomiu. Od 7 roku życie mieszkaniec miasta Białobrzegi. Żona Agata, córki Paulina i Maria. Ukończył Liceum Ogólnokształcące w Białobrzegach. Absolwent Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego Akademii Rolniczej w Warszawie, Wydziału Żywienia Człowieka i Gospodarstwa Wiejskiego. Od 1994 r. rozpoczął  pracę zawodową w Białobrzegach w Firmie Italo Plast na stanowisku kierownik.  Następnie w latach 1996 -2002 pracował w Firmie Elbrewery Company Ltd  jako Kierownik Regionalny Serwisu. Odpowiadał za prawidłowe funkcjonowanie działu na terenie centralnej i południowej Polski.  Kolejny okres zatrudnienia  przypada na lata 2002 – 2005. Zatrudniony na stanowisku Inspektor Kontroli Rynku w Firmie Grupa Handlowa Żywiec  Sp. Z o.o. Spółka branży FMCG należąca do koncernu Heineken. W drodze awansu od czerwca 2005r. do marca 2014r.  pełni funkcję Kierownika Obszaru  Sprzedaży w kanale detal tradycyjny w spółkach należących do Firmy Grupa Żywiec S.A. Odpowiadał za rozwój sprzedaży na podległym obszarze skupionym wokół strategicznych miast: Łódź, Sieradz, Wieluń, Kutno, Włocławek, Płock, Sierpc, Łowicz, Skierniewice, Sochaczew, Żyrardów.
W pracy zawodowej poszerzał wiedzę poprzez udział w licznych kursach i szkoleniach z zakresu: sprzedaży, coachingu,  negocjacji handlowych, rekrutacji i selekcji personelu.
Szczególnym osiągnięciem w karierze zawodowej, jak uważa, było zdobycie w roku 2010  pierwszego  miejsca w ramach prestiżowego  konkursu Najlepsi z Najlepszych organizowanych przez Firmę Grupa Żywiec S.A.

Polecamy


 

Baner Portal strona 1

 

baner Budżet obywatelski 1

 

Logo muzeum photoaidcom invert

logo UE rgb 1 2

 

 

22208 ASYSTENT OSOBY NIEPE NOSPRAWNEJ tekst

679gison sip2

 

srodowisko

 

europark wislosan

smieci 2016

opinia res

rodo

 Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 1

 

 imagesppobranea

 

budzet obywatelski

logo pilica logo starostwo logo straz  152901 logo zapilicze  115647 logo apteki
muw swm mp dzu logo pks
logo mjwpu logo policja  eUS mix ost4  logo mikro  logo sanepid