logo biegJutro o 10.30 startuje IV Bieg Pilicy. W białobrzeskim święcie biegania weźmie udział rekordowa liczba startujących. W biegu głównym na 10 km wystartuje 300 biegaczy w biegach kolorowych weźmie udział ponad 500 osób.

Mając na uwadze bezpieczeństwo uczestników biegów zwracamy się do mieszkańców z gorącą prośbą, aby w tym dniu na trasie biegów nie parkować samochodów na ulicy oraz chodniku. Prosimy o ich zaparkowanie w godzinach trwania biegów na terenie posesji.

 

W tym roku nastąpiła zmiana trasy biegu głównego. Trasa biegu na 10 km będzie przebiegać kolejno ulicami w Białobrzegach: Plac Zygmunta Starego, Piekarską, Piaskową, Polańską i Krakowską. W Suchej: Tartaczną, Cichą, Parkową, Kasztanową i Białobrzeską oraz ponownie w Białobrzegach ulicami: Żeromskiego, Sądową, Reymonta, Kościelną i Żeromskiego do Placu Zygmunta Starego.
Trasa biegu na 3 km będzie przebiegać kolejno ulicami w Białobrzegach: Plac Zygmunta Starego, Żeromskiego, Sądową, Reymonta, Piekarską, Kościelną, Reymonta i Polańską do Placu Zygmunta Starego w Białobrzegach.

W niedzielę imprezę rozpoczniemy biegiem na 10 km, a po nim na 3 km. Odbędą się one w godz. 10.30 – 12.00 (10 km) i w godz. 12.05 – 12.45 (3 km).
Mapki poglądowe z przebiegiem tras są dostępne na stronie www.biegpilicy.pl w zakładce Informacje/Trasa.

Biegi kolorowe odbędą się w godz. 12.50 – 14.10 i będą przebiegać jak w latach poprzednich ulicami: Plac Zygmunta Starego, Piekarska, Piaskowa i częścią ul. Polańskiej. Plac Zygmunta Starego zostanie wyłączony z ruchu już w sobotę (11.05) w godzinach popołudniowych.

Ww. ulice lub ich części, którymi przebiega trasa będą wyłączone z ruchu tylko na czas trwania tych biegów. Za powstałe utrudnienia bardzo przepraszamy.

Jednocześnie zapraszamy wszystkich Państwa do wspólnej zabawy i dopingowania zawodników na trasie. Niech zawodnicy którzy, przyjadą do nas z całego kraju wywiozą po biegu tylko pozytywne emocje i wspomnienia.

 

bieg pilicy10

 

bieg pilicy 3

 


 

Baner Portal strona 1

 

baner Budżet obywatelski 1

 

Logo muzeum photoaidcom invert

logo UE rgb 1 2

 

 

22208 ASYSTENT OSOBY NIEPE NOSPRAWNEJ tekst

679gison sip2

 

srodowisko

 

europark wislosan

smieci 2016

opinia res

rodo

 Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 1

 

 imagesppobranea

logo pilica logo starostwo logo straz  152901 logo zapilicze  115647 logo apteki
muw swm mp dzu logo pks
logo mjwpu logo policja  eUS mix ost4  logo mikro  logo sanepid