plen

IMG 0890 002Nowy zakład pracy powstanie w Białobrzegach. W Specjalnej Strefie Ekonomicznej zainwestuje firma EnergoSter. Gmina Białobrzegi sprzedała działkę, na której inwestor wybuduje zakład pracy.

29 lipca burmistrz Adam Bolek i prezes firmy EnergoSter Sp. z o.o. Mariusz Mejka, podpisali akt notarialny sprzedaży kompleksu działek w Specjalnej Strefie Ekonomicznej w Białobrzegach. Firma wybuduje zakład pracy przy ulicy Przemysłowej.

 Firma EnergoSter z siedzibą w Warszawie powstała w 2003 roku. Zajmuje się doradztwem, projektowaniem, montażem instalacji niskiego napięcia, a także uruchamianiem ich w inwestycjach budowlanych. Produkuje automatykę budynkową, automatykę przemysłową: automatykę kotłowni, węzłów cieplnych, automatyka agregatów chłodniczych, monitoring i sterowanie instalacji technicznych (np. elektrycznych, wod-kan), instalacji elektrycznych, kontroli dostępu – SKD, sygnalizacji pożaru i oddymiania, sygnalizacji włamania i napadu – SSWiN, telewizji przemysłowej CCTV, okablowania strukturalnego i światłowodowego.

Firma otrzymała decyzję o wsparciu z Agencji Rozwoju Przemysłu. Zobowiązała się do wybudowania zakładu w ciągu 3 lat, zatrudnienia 13 pracowników, poniesienia nakładów w zakupiony teren w wysokości co najmniej 2 mln zł.

Wartość zakupionego w drodze przetargu kompleksu dwóch działek o łącznej powierzchni 0,4678 ha to 488.310 zł.

 logo UE rgb 1 2

 

679gison sip2

 

czyste powiet

 

 

ulotka1f STRstop smog

airly

wifi4eu

azest res

europark wislosan

bieg pilicy baner2017

smieci 2016

jzb

 

opinia res

rodo

 Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 1

LPM logo 2018 rgb

 

images

pobrane

logo pilica logo starostwo logo straz  152901 logo zapilicze  115647 logo apteki
muw swm mp dzu logo pks
logo mjwpu logo policja  eUS mix ost4  logo mikro  logo sanepid