plen

Od jakiegoś czasu wielu mieszkańców naszego mibgi team 05 220416asta i gminy, a także białobrzeżan mieszkających poza naszym miastem bardzo czynnie uprawia sport biegowy.

Da się to zauważyć w mediach społecznościowych, na listach startowych różnych imprez biegowych, triatlonowych czy rowerowych. Urząd Miasta i Gminy właśnie dla tych biegaczy przygotował ciekawą propozycję współpracy w zakresie promowania naszego miasta.


- Jako Gmina chcemy wykorzystać sport do promocji zewnętrznej naszego miasta. Stąd pomysł, aby promocję realizować wspólnie z naszymi mieszkańcami, którzy są najlepszymi ambasadorami Białobrzegów. Pomysł nasz kierujemy więc do wszystkich biegaczy, którzy nie wstydzą się swojego miejsca pochodzenia i chcę promować je w całej Polsce – mówi burmistrz Adam Bolek.
- Wspólnie z firmą „Zbyszko” przygotowaliśmy dla wszystkich tych, którzy wykażą się co najmniej dwoma startami na trasie min. 10 km, profesjonalny sprzęt sportowy do biegania. Warunkiem otrzymania sprzętu (koszulka i bluza biegowa) jest bieganie w tym sprzęcie. Mam nadzieję, że pierwszy start naszego Teamu odbędzie się podczas Biegu Pilicy 8 maja – zaznacza burmistrz Adam Bolek.
Wszystkich chętnych biegaczy, chcących tworzyć TEAM Białobrzegi zapraszamy do kontaktu z Urzędem Miasta i Gminy Białobrzegi, bezpośredni kontakt z sekretarzem gminy Sławomirem Bieleckim, tel. 692923858, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pakiet 5 Rachmistrzowie rozpoczna prace w maju1

 nsp 300x600px 002

stop smog

airly

wifi4eu

 

szacowanie strat

azest res

ido

europark wislosan

bieg pilicy baner2017

smieci 2016

jzb

 

opinia res

rodo

gazeta nowa logo

LPM logo 2018 rgb

 

images

pobrane

logo pilica logo starostwo logo straz  152901 logo zapilicze  115647 logo apteki
muw swm mp dzu logo pks
logo mjwpu logo policja  eUS mix ost4  logo mikro  logo sanepid