plen

1W dnu 2 czerwca w Białobrzegach gościł wojewoda mazowiecki Zdzisław Sipiera.

Wizyta połączona była z konferencją, organizowaną przez wojewodę i burmistrza Miasta i Gminy Białobrzegi Adama Bolka w zakresie planowania przestrzennego.


W Urzędzie Miasta i Gminy odbyło się spotkanie burmistrza z wojewodą, w którym uczestniczyli również: członek zarządu województwa mazowieckiego Rafał Rajkowski, starosta białobrzeski Andrzej Oziębło, wicestarosta Ireneusz Gumowski. Rozmowy dotyczyły współpracy pomiędzy samorządami różnego szczebla z administracją wojewody. Poruszono również problemy budowy zalewu w Białobrzegach jak również funkcjonowania służby zdrowia.
W tym samym dniu w hali sportowej odbyła się konferencja pt. Wsparcie instytucjonalne gmin województwa mazowieckiego w procesie planowania przestrzennego , której organizatorami byli: wojewoda Zdzisław Sipiera i burmistrz Adam Bolek. W konferencji wzięło udział ponad 100 przedstawicieli samorządów powiatowych i gminnych woj. Mazowieckiego. Tematem konferencji były problemy prawne, z którymi borykają się samorządy podczas tworzenia miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego.

 

Pakiet 5 Rachmistrzowie rozpoczna prace w maju1

 nsp 300x600px 002

stop smog

airly

wifi4eu

 

szacowanie strat

azest res

ido

europark wislosan

bieg pilicy baner2017

smieci 2016

jzb

 

opinia res

rodo

gazeta nowa logo

LPM logo 2018 rgb

 

images

pobrane

logo pilica logo starostwo logo straz  152901 logo zapilicze  115647 logo apteki
muw swm mp dzu logo pks
logo mjwpu logo policja  eUS mix ost4  logo mikro  logo sanepid