plen

topNa zaproszenie prezesa firmy Alnor Bartosza Łojewskiego, burmistrz Miasta i Gminy Białobrzegi Adam Bolek odwiedził zakład produkcyjny w Woli Mrokowskiej.

Firma Alnor jest zainteresowana budową zakładu produkcyjnego w Białobrzeskiej Strefie Ekonomicznej.


Alnor to firma produkująca systemy wentylacyjne. Jest trzecim w Europie producentem tych elementów. W Woli Mrokowskiej zatrudnia 500 pracowników w tym około 150 z Białobrzegów i okolic. Firma jest zaineresowana budową zakładu produkcyjnego w Białobrzegach na obszarze Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Rozpoczęły się już procedury przetargowe dotyczące sprzedaży gruntu oraz proces uzyskania zezwolenia na prowadzenie działalności gospodarczej w Specjalnej Strefie Ekonomicznej Euro-Park Wisłosan. W styczniu poznamy już inwestora wyłonionego w wyniku  przetargu na sprzedaż nieruchomości, przeznaczonej pod inwestycje w Białobrzeskiej Strefie Ekonomicznej
- Skorzystaliśmy z zaproszenia Pana prezesa, aby zobaczyć jak wygląda zakład od środka. Muszę powiedzieć, że całość robi duże wrażenie: dobra organizacja, świetne warunki pracy, miła atmosfera i… dużo osób z Białobrzegów. Mam nadzieję, że wkrótce znajdą oni zatrudnienie w naszym mieście – mówi burmistrz Adam Bolek.
W wizycie uczestniczyli także: zastępca burmistrza Mieczysław Danielewicz oraz ze strony inwestora Piotr Jaworski dyrektor operacyjny firmy Alnor.

 

aplikacja mobilna

europark wislosan

bieg pilicy baner2017

smieci 2016

jzb

bialobrzegitv res

kolektory 16032015

opinia res

gazeta nowa logo

portal mapowy wm

 

Informacje archiwalne

 

logo archiwum

 

logo pilica logo starostwo logo straz  152901 logo zapilicze  115647 logo apteki
muw swm mp dzu logo pks
logo mjwpu logo policja  logo adoptuj  logo mikro  logo sanepid