plen

logo zoz 13122018Samorządowy Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Białobrzegach pozyskał do pracy nowych lekarzy. Ułatwi to pacjentom dostęp do specjalistycznej opieki zdrowotnej.

W białobrzeskim ZOZ-ie od połowy listopada pracują lekarze medycyny: Adam Mendra oraz Agata Mendra. Przyjmują pacjentów codziennie w godzinach swoich dyżurów. Nowym lekarzem pediatrą jest Pani Agnieszka Sala z Radomia, która wzmocni zespół pediatrów w Zakładzie Opieki Zdrowotnej w Białobrzegach. Od 1 stycznia dwa razy w tygodniu przyjmować będzie lekarz ginekolog Paweł Kucharski. Do tej pory dyżurował raz na tydzień.

 - Cieszę się że zmiany organizacyjne w naszym ZOZ-ie powodują zwiększenie dostępności do lekarzy. Widać, że przeprowadzone kilka miesięcy temu połączenie zakładów opieki zdrowotnej przynosi pozytywne efekty. Duże słowa uznania dla Pani prezes Magdaleny Sieczak oraz całego zespołu pracowników za działania organizacyjne pozwalające zmieniać SPZOZ na lepsze – mówi burmistrz Adam Bolek.

Trwają jeszcze prace wykończeniowe w remontowanym budynku na ulicy Spacerowej. Planowany czas zakończenia remontu to początek nowego roku.

 

 

wifi4eu

szacowanie strat

azest res

ido

aplikacja mobilna

europark wislosan

bieg pilicy baner2017

smieci 2016

jzb

bialobrzegitv res

kolektory 16032015

opinia res

rodo

gazeta nowa logo

LPM logo 2018 rgb

 

Informacje archiwalne

 

logo archiwum

 

logo pilica logo starostwo logo straz  152901 logo zapilicze  115647 logo apteki
muw swm mp dzu logo pks
logo mjwpu logo policja  logo adoptuj  logo mikro  logo sanepid