plen

1W Domu Rzemiosła w Białobrzegach odbyło się spotkanie samorządowców z Przedsiębiorcami Ziemi Białobrzeskiej.

Podczas spotkania wręczono wyróżnienia Białobrzeskie Mosty dla firm, instytucji i organizacji, które w gminie Białobrzegi prowadzą swoją działalność ponad 20 lat i obchodziły w 2018 roku okrągłe jubileusze.

Na zaproszenie burmistrza Adama Bolka i przewodniczącego Rady Miasta i Gminy Marcina Osowskiego w spotkaniu wzięło udział prawie 200 przedsiębiorców z terenu powiatu białobrzeskiego. W spotkaniu uczestniczyli również: doradca przewodniczący Stałego Komitetu Rady Ministrów Jacka Sasina pan Kamil Kowaleczko, posłowie na Sejm RP: Dariusz Bąk i Leszek Ruszczyk, , wicemarszałek woj. Mazowieckiego Rafał Rajkowski, wicestarosta białobrzeski Bartłomiej Kowalczyk, ks. profesor Jacek Kucharski, radni, sołtysi i dyrektorzy podległych jednostek oraz przedsiębiorcy z terenu powiatu białobrzeskiego

Podczas spotkania wręczono odznaczenie „Zasłużony dla Miasta i Gminy Białobrzegi”, jako wyraz podziękowania za pomoc w realizacji marzeń mieszkańców gminy Białobrzegi - osobom, których bezinteresowne zaangażowanie w sprawy białobrzeskiego samorządu przynoszą wymierne efekty. Kapituła odznaki nadała wyżej wymienione odznaczenie dla ministra Jacka Sasina i wicemarszałka Rafała Rajkowskiego.
- Popieranie starań, samorządu Miasta i Gminy Białobrzegi, dotyczących rozwoju naszej Małej Ojczyzny, pozwala nam rozwijać nasze miasto i gminę zgodnie z oczekiwaniami mieszkańców. Dlatego zaszczytem jest dla nas dziękować za to wsparcie –mówił burmistrz Adam Bolek.

Podziękowano również byłemu staroście Andrzejowi Oziębło za lata współpracy i wspieranie samorządu Miasta i Gminy Białobrzegi.

Punktem kulminacyjnym spotkania było wręczenie wyróżnień Białobrzeskich Mostów, firmom i instytucjom obchodzącym okrągły jubileusz, co najmniej 20 lat działalności w gminie Białobrzegi.

Białobrzeskie Mosty otrzymali:
Agnieszka i Cezariusz Rożek - Salon Fryzjerski Rożek, 80 lat.
Alicja i Janusz Iwanowscy, Sklep Spożywczy, 40 lat.
Barbara i Leszek Trzaska – Zakład Usług Budowlanych. 35 lat.
Wojciech Bartosiak – Auto Naprawa, 30 lat.
Bogdan Dąbrowski – Zakład Budowlany. 30 lat.
Stanisław Dąbrowski – „Krista” Zakład Usługowy Instalatorstwo Sanitarne. 30 lat.
Mirosław Głaczkowski - MG.ZPHU. Galanteria motoryzacyjna i kaletnictwo. 30 lat.
Zbigniew Bojanowicz - Zbyszko Company S.A. 25 lat.
Maria i Andrzej Brodeccy – Zajazd Myśliwski. 25 lat.
Tadeusz Bugajski i Stanisław Gutkiewicz – Diag Motor. 25 lat.
Sławomir Gąska - Sklep Budowlano – Malarski. 25 lat.
Andrzej Nowocień, Ewa Kasprzyk, Marian Sadowski, Mirosław Nowak, Stanisław Pałczyński - Zakład Wyrobów Budowlanych Bud-bet S.C. 25 lat.
Barbara i Stanisław Kwapis - Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe. 25 lat.
Ewa Mendyk, Jolanta Piwowarczyk – Helenka. 25 lat.
Halina i Krzysztof Michlak – Bar Park. 25 lat.
Stanisław Młodawski – sklep motoryzacyjny. 25 lat.
Mirosław Pękacki - Zakład Stolarski Atra. 25 lat.
Joanna Wicik - PPHU"Alina-Ziwi". 25lat.
Marek Traczyk – Sklep Mięsny. 25 lat.
Teresa i Marian Dulkowscy - „Sezam” Agencja Ochrony Osób i Mienia. 20 lat.
Jacek Mich - Handel Art. Rolno-Spożywczymi. 20 lat.
Elżbieta Pośnik – Pantofelek. 20 lat.
Agnieszka Zawisza – Salon Fryzjerski. 20 lat.

Serdecznie dziękujemy wszystkim sponsorom noworocznego spotkania z przedsiębiorcami:
Cech Rzemiosł Różnych i Małych Przedsiębiorców w Białobrzegach; Jarosław Traczyk – P.P.H.U. DABART, Wyroby hutnicze; Jarosław Traczyk – P.P.H.U. DABART, Kursy języków obcych; Zbigniew Bojanowicz – Zbyszko Company S.A.; Jerzy Traczyk; Krystyna i Marian Kaweccy – Skład Opału i Materiałów budowlanych; Andrzej Nowocień, Ewa Kasprzyk, Marian Sadowski, Mirosław Nowak, Stanisław Pałczyński - Zakład Wyrobów Budowlanych
Bud-Bet S.C.; Barbara i Leszek Trzaska – Zakład Usług Budowlanych; Barbara Federowicz – Galeria Smaku; Barbara i Stanisław Kwapis – Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe; Marcin Jagiełło, Jarosław Jagiełło – Zajazd Jagielloński; Magdalena Oziębło, Agata Fetraś – Zajazd Zielony Dwór; Magdalena i Andrzej Brodziakowie – Restauracja Zodiak; Ewa Mendyk, Jolanta Piwowarczyk – Helenka; Maria i Andrzej Brodeccy – Zajazd Myśliwski; Arkadiusz Woźniak – Zakład Ślusarski; Cezary Wójtowicz – PPHU Domtel; Dariusz Dąbrowski – Inclusive; Halina i Krzysztof Michlak – Bar Park; Ireneusz Żaczek – Renex, Produkcja Mebli; Jadwiga Berlińska – Restauracja Jędruś; Karolina Lis – Krakowska 4; Iwona Dąbrowska – P.H. IDA Iwona Dąbrowska-Mrowińska; Kazimierz Jankowski – Zakład Usług Geodezyjnych i Kartograficznych; Krzysztof Werens – Insbud; Magdalena Maciak, Jarosław Chydziński, Łukasz Sułecki – Geolex; Małgorzata i Krzysztof Kamińscy – Wulkanizacja; Marta Skoczkowska i Rafał Skoczkowski – Piekarnia Star-Mar; Robert Wieteska – Ogis.pl; Sławomir Rotuski – Bartex; Stanisław Dąbrowski – Krista; Tadeusz Łukiewicz, Rafał Siadaczka – Budo-Postęp; Tadeusz Sarniak – SMAKOSZ, Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe; Łukasz Traczyk – Witaminka; Halina i Marek Napieraj – Przedsiębiorstwo Handlowe Ogrodnik; Tomasz Tomczyński – Hurtownia napojów; Waldemar Markowski – PPUH WIMAR; Krzysztof Dziubiński – PKZ Ceramika; Wioletta Bienias – firma PHU OMEGA; Konrad Wiśniewski – Centrum Brukarstwa; Traczyk Marek i Aneta Zgiep – Sklep Wędliniarski; Małgorzata i Mateusz Telbuch – Świat Alkoholi; Ireneusz Baszyński, Piotr Bereznowski, Krzysztof Becz, Jan Petrzak, Tomasz Karoń, Robert Popławski, Krzysztof Teter, Marek Wieczorek.

 

 

 

wifi4eu

szacowanie strat

azest res

ido

aplikacja mobilna

europark wislosan

bieg pilicy baner2017

smieci 2016

jzb

bialobrzegitv res

kolektory 16032015

opinia res

rodo

gazeta nowa logo

LPM logo 2018 rgb

 

Informacje archiwalne

 

logo archiwum

 

logo pilica logo starostwo logo straz  152901 logo zapilicze  115647 logo apteki
muw swm mp dzu logo pks
logo mjwpu logo policja  logo adoptuj  logo mikro  logo sanepid