plen

logo bieg pilicyMożna się już rejestrować do udziału w tegorocznej edycji Biegu Pilicy, która odbędzie się 12 maja 2019 r.

Na biegaczy czeka 10 kilometrowa szybka i atrakcyjna trasa, dla mniej wytrwałych 3 kilometrowa trasa biegowa i nordic walking, a dla dzieci i młodzieży specjalne „biegi kolorowe” na dystansach dopasowanych do wieku startujących. Organizatorem biegu jest Gmina Białobrzegi, a profesjonalne wsparcie biegów zapewnia firma Sport Evolution - realizator edycji Biegu Pilicy w 2016, 2017 i 2018 roku.


W tym roku na biegaczy została przygotowana nowa trasa w biegu na 10 km. Przebiegać będzie ona z Białobrzegów (ul. Piekarska, Polańska i Krakowska) do Suchej (ul. Tartaczna, Cicha, Kasztanowa, Białobrzeska) i z powrotem do Białobrzegów (ulica Żeromskiego, Sądowa Kościelna). Start i meta została zaplanowana na Placu Zygmunta Starego przed Ratuszem. Warunkiem udziału w tym biegu jest wcześniejsza rejestracja i wykupienie atrakcyjnego pakietu startowego. Rejestracja już trwa i jest możliwa na stronie internetowej www.biegpilicy.pl
Wcześniejszej rejestracji oraz wniesienia opłaty startowej wymaga również udział w biegu na 3 kilometry oraz nordic walking na tej samej trasie.

Oprócz tych biegów, w którym mogą wziąć udział biegacze, którzy ukończyli 16 lat zostały przygotowane z myślą o młodszych biegi na krótszych dystansach:
- Bieg Niebieski Roczniki – dzieci przedszkolne – ok. 200m
- Bieg Żółty Roczniki – uczniowie klas 1-3 PSP – ok. 400m
- Bieg Czerwony Roczniki – uczniowie klas 4-6 PSP – ok. 800 m
- Bieg Zielony -Roczniki – uczniowie klas 7 i 8 PSP i Gimnazjum – ok. 1500 m

Bieg niebieski jest biegiem rodzinnym, gdyż jest to wspólny bieg dziecka z rodzicem (opiekunem).
Udział w biegu kolorowym jest bezpłatny dla mieszkańców gminy i będzie możliwy po wcześniejszej rejestracji. Można będzie tego dokonać wpisując się na listy dostępne w szkołach i przedszkolach na terenie naszej gminy lub w Urzędzie Miasta i Gminy w Białobrzegach. Zapisy na biegi kolorowe rozpoczną się w połowie kwietniu br.
Bieg Pilicy to święto biegania w Białobrzegach, dlatego każdy kto weźmie w nim udział otrzyma medal, puchar, upominek lub słodką nagrodę.
Wszystkie szczegóły tego wydarzenia dostępne są na stronie internetowej www.biegpilicy.pl
Zapraszamy do wspólnej zabawy.

b_600_0_16777215_00_https___biegpilicy.pl_images_sponsorzy_static_bieg-pilicy-2019.jpg

 

airlycn

wifi4eu

szacowanie strat

azest res

ido

aplikacja mobilna

europark wislosan

bieg pilicy baner2017

smieci 2016

jzb

bialobrzegitv res

stop smog

opinia res

rodo

gazeta nowa logo

LPM logo 2018 rgb

 

logo pilica logo starostwo logo straz  152901 logo zapilicze  115647 logo apteki
muw swm mp dzu logo pks
logo mjwpu logo policja  logo adoptuj  logo mikro  logo sanepid