plen

plakat A2 regaty21rgb 002qOd piątku 23 lipca można zapisywać się na trzecią edycję Białobrzeskich Regat Kajakowych nad Pilicą. Impreza odbędzie się w niedzielę 29 sierpnia. Organizatorem wydarzenia jest Urząd Miasta i Gminy Białobrzegi, Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Białobrzegach oraz firmy zajmujące się wypożyczaniem kajaków nad Pilicą: kajaczek.pl, Wincent Sport oraz białobrzeski WOPR. Wydarzenie jest współfinansowane ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego.

Regaty kajakowe to cykliczne wydarzenie nad Pilicą, które cieszy się dużą popularnością. Uczestniczyć w niej mogą wszyscy mieszkańcy Ziemi Białobrzeskiej oraz goście, którzy preferują aktywny wypoczynek w kajaku. Regaty w tym roku składać się będą ze spływu kajakowego na odcinku Przybyszew – Białobrzegi (9 km) oraz konkurencji sprawnościowo-szybkościowych na białobrzeskim jeziorze. Imprezie towarzyszyć będą pokazy ratownictwa wodnego przeprowadzone przez ratowników WOPR z Białobrzegów. Wydarzenie zakończy wspólny rodzinny piknik nad stanicą WOPR w Białobrzegach.

Biuro Regat mieścić się będzie w Białobrzegach nad jeziorem. Tutaj uczestnicy będą się rejestrować oraz stąd będą przewożeni autokarem na linię startu w górze rzeki. Na każdego uczestnika Białobrzeskich Regat Kajakowych czeka atrakcyjny pakiet startowy: pamiątkowy medal, talon na posiłek oraz oryginalny gadżet.

Udział w regatach jest bezpłatny (opłata rezerwacyjna zostanie zwrócona na konto uczestnika po udziale w wydarzeniu).

Zapisy odbywają się przez platformę slotmarket.pl:

https://slotmarket.pl/event/details/336/biaobrzeskie-regaty-kajakowe-nad-pilic

lub w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Białobrzegach.

 

 logo UE rgb 1 2

 

679gison sip2

 

czyste powiet

 

 

ulotka1f STRstop smog

airly

wifi4eu

azest res

europark wislosan

bieg pilicy baner2017

smieci 2016

jzb

 

opinia res

rodo

 Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 1

LPM logo 2018 rgb

 

images

pobrane

logo pilica logo starostwo logo straz  152901 logo zapilicze  115647 logo apteki
muw swm mp dzu logo pks
logo mjwpu logo policja  eUS mix ost4  logo mikro  logo sanepid