piknik rodzinny 2 002Burmistrz Adam Bolek zaprasza w najbliższą niedzielę (22 sierpnia) na festyn rodzinny, który odbędzie się na Placu Zygmunta Starego w Białobrzegach. Na najmłodszych od godziny 13 tej będą czekać Postacie z Psiego Patrolu oraz dmuchańce. Animatorzy specjalnie dla dzieci przygotowali różne zabawy i konkursy. Na zakończenie festynu zagra zespół Lombard.

Niedzielny Festyn Rodzinny odbędzie się pod hasłem "#SZCZEPIMY SIĘ KONCERTOWO". Na białobrzeskim rynku zostanie zorganizowany plenerowy punkt szczepień. W godzinach od 14 do 18 każdy chętny powyżej 18 lat, bez wcześniejszej rejestracji i zapisów będzie mógł się zaszczepić. Do dyspozycji będzie jednodawkowa szczepionka Johnson&Johnson podawana przez personel SP ZOZ-u w Białobrzegach. Po godzinie 18 odbędzie się losowanie nagród rzeczowych spośród wszystkich, którzy się zaszczepią podczas imprezy – nagroda główna to rower miejski.

 Podczas festynu  będą również obecni pracownicy Urzędu Miasta i Gminy w Białobrzegach, którzy w ramach „patrolu spisowego” pomogą zainteresowanym mieszkańcom naszej gminy spisać się w ramach Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2021.

Finałem tego wydarzenia będzie koncert zespołu Lombard. Artyście zagrają o godzinie 19.00.  Wstęp na wszystkie przygotowane atrakcje jest bezpłatny. Serdecznie zapraszamy.

 

 

 

Baner Portal strona 1Logo muzeum photoaidcom invert

logo UE rgb 1 2

 

rfrg

679gison sip2

 

czyste powiet

ulotka1f STRstop smog

airly

wifi4eu

azest res

europark wislosan

smieci 2016

opinia res

rodo

 Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 1

LPM logo 2018 rgb

 imagesppobranea

logo pilica logo starostwo logo straz  152901 logo zapilicze  115647 logo apteki
muw swm mp dzu logo pks
logo mjwpu logo policja  eUS mix ost4  logo mikro  logo sanepid