plen

zd3Upowszechnianie zdrowego stylu życia, promowanie aktywnego spędzania czasu, rozwijanie sprawności fizycznej to, oprócz popularyzowania czytelnictwa, kolejne priorytety Publicznego Przedszkola nr 2 im. Kubusia Puchatka w Białobrzegach.

Dlatego też, ponownie podjęliśmy wyzwanie, by wspólnie z przedszkolakami z całej Polski pokonać dystans maratonu 42 km 195 m.

Dzieci z grupy III już od dawna nie mogły doczekać się dnia biegów. Gdy wreszcie nadszedł 06.05.2017 r., w sobotnie przedpołudnie stanęły na starcie bieżni stadionu miejskiego zd2i pospieszyły w III Ogólnopolskim Biegu Przedszkolaków „Sprintem do maratonu”. Koordynatorką akcji była Pani Sylwia Krupa. Wszystkim przybyłym towarzyszyły wyśmienite humory, nie tylko za sprawą przepięknej, słonecznej pogody, ale również ze względu na ogromną chęć udziału w biegu. Miłym zaskoczeniem była obecność całych rodzin – rodzeństwa przedszkolaków, a nawet ich dziadków. Do biegu dołączyły również dzieci z pozostałych grup. Bez wyjątku wspaniałą kondycją i wytrwałością wykazali się wszyscy uczestnicy biegu, nawet ci najmłodsi, którzy dopiero od września wstąpią w progi naszego przedszkola. Co prawda, nieco zmęczeni, ale w pełni usatysfakcjonowani, przekroczyliśmy linię mety pokonując łącznie dystans 26000 m!!! Trzeba przyznać, że nasze przedszkolaki już po raz kolejny udowodniły, że sport to sama radość i zdrowie. Uwieńczeniem biegu było otrzymanie medali i pamiątkowych dyplomów małych maratończyków. Do zobaczenia za rok w kolejnej edycji maratonu! Serdecznie dziękujemy wszystkim przybyłym rodzicom za zaangażowanie i aktywny udział w życiu przedszkola!

airly

wifi4eu

 

szacowanie strat

azest res

ido

aplikacja mobilna

europark wislosan

bieg pilicy baner2017

smieci 2016

jzb

 

stop smog

opinia res

rodo

gazeta nowa logo

LPM logo 2018 rgb

 

logo pilica logo starostwo logo straz  152901 logo zapilicze  115647 logo apteki
muw swm mp dzu logo pks
logo mjwpu logo policja  logo adoptuj  logo mikro  logo sanepid