plen

topZ okazji Dnia Nauczyciela w białobrzeskich placówkach oświatowych odbyły się uroczystości związane ze Świętem Edukacji Narodowej.

Uroczyste akademie połączone ze ślubowaniem uczniów klas pierwszych odbyły się w Publicznej Szkole Podstawowej nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej w Białobrzegach oraz Publicznej Szkole Podstawowej w Suchej. W Publicznym Gimnazjum im. Jana Kochanowskiego odbyła się akademia przygotowana przez młodzież. W naszych przedszkolach i żłobku miały miejsce spotkania z nauczycielami i pracownikami jednostek.

Z okazji Dnia Nauczyciela burmistrz Miasta i Gminy Adam Bolek wręczył Nagrody Paniom dyrektor: Annie Gutkiewicz i Annie Owczarskiej za wybitne osiągnięcia w zakresie pracy dydaktycznej i wychowawczej. Swoje nagrody z rąk dyrektorów placówek odebrali również nauczyciele oraz pracownicy oświaty.
Wszystkim nauczycielom oraz pracownikom naszych placówek oświatowych w dniu ich święta życzymy satysfakcji z pracy, niesłabnącej zawodowej pasji i uśmiechu uczniów, który jest najlepszą nagrodą za nauczycielską pracę.

wifi4eu

szacowanie strat

azest res

ido

aplikacja mobilna

europark wislosan

bieg pilicy baner2017

smieci 2016

jzb

bialobrzegitv res

kolektory 16032015

opinia res

rodo

gazeta nowa logo

LPM logo 2018 rgb

 

Informacje archiwalne

 

logo archiwum

 

logo pilica logo starostwo logo straz  152901 logo zapilicze  115647 logo apteki
muw swm mp dzu logo pks
logo mjwpu logo policja  logo adoptuj  logo mikro  logo sanepid