mapa2Komunikat dotyczący odbioru odpadów komunalnych dla mieszkańców Osiedla za Polną

W związku z rozpoczynającymi się pracami budowlanymi dróg i chodników na Osiedlu za Polną na ul. Orzeszkowej i Baczyńskiego na czas budowy dróg w przypadku braku możliwości odbioru odpadów komunalnych przez przedsiębiorstwo ATK bezpośrednio z terenu posesji Burmistrz Miasta i Gminy Białobrzegi prosi mieszkańców o wystawianie worków zgodnie z harmonogramem odbioru w punktach gromadzenia odpadów komunalnych dedykowanych dla mieszkańców remontowanych odcinków dróg. Pierwszy z tych punktów zlokalizowany będzie w pobliżu skrzyżowania ul. Reja z ul. Baczyńskiego, drugi punkt w pobliżu skrzyżowania ul. Asnyka z ul. Baczyńskiego, trzeci na skrzyżowaniu ul. Kamińskiego i Baczyńskiego. Zastępcze punkty ponadto zlokalizowane będą na działce gminnej na rogu ul. Sienkiewicza i ul. Broniewskiego oraz na końcu ul. Orzeszkowej od ul. Sienkiewicza.


Ponadto zwracamy się z prośbą do mieszkańców modernizowanych ulic Orzeszkowej i Baczyńskiego, by umieszczali oznaczenie numeru posesji na workach z odpadami w celu umożliwienia weryfikacji odbieranych odpadów przez firmę ATK.


Wyżej wymienione rozwiązanie jest jedynym możliwym sposobem na zrealizowanie usługi odbioru odpadów komunalnych od mieszkańców remontowanych dróg przez firmę odbierającą odpady.

O wszelkich zmianach związanych z odbiorem odpadów komunalnych od mieszkańców w związku z prowadzonym remontem na Osiedlu za Polną będziemy informować na bieżąco na stronie internetowej urzędu oraz na FB.

W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z Wydziałem Ochrony Środowiska Urzędu Miasta i Gminy Białobrzegi pod nr. tel. (48) 386 30 17.


Przepraszamy za utrudnienia i prosimy mieszkańców o wyrozumiałość.

UWAGA: Przedsiębiorcy, którzy prowadzą działalność na remontowanym odcinku dróg (nieruchomości niezamieszkałe nie objęte gminnym systemem gospodarowania odpadami komunalnymi) i zawarli indywidualne umowy z przedsiębiorcą na odbiór odpadów, nie są uprawnieni do korzystania z tymczasowych punktów gromadzenia odpadów i w przypadku problemów z odbiorem od nich odpadów powinny kontaktować się z przedsiębiorcą z którym zawarli umowę w celu uzgodnienia sposobu odbioru od nich odpadów.

Tymczasowe punkty odbioru

1) Skrzyżowanie dróg ul. Reja z ul. Baczyńskiego
2) Skrzyżowanie dróg ul. Asnyka z ul. Baczyńskiego
3) Skrzyżowanie dróg ul. Kamińskiego i Baczyńskiego.
4) Punkt na działce gminnej na rogu ul. Sienkiewicza i ul. Broniewskiego
5) Punkt na końcu ul. Orzeszkowej od ul. Sienkiewicza.

 


 

Baner Portal strona 1

 

baner Budżet obywatelski 1

 

Logo muzeum photoaidcom invert

logo UE rgb 1 2

 

 

22208 ASYSTENT OSOBY NIEPE NOSPRAWNEJ tekst

679gison sip2

 

srodowisko

 

europark wislosan

smieci 2016

opinia res

rodo

 Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 1

 

 imagesppobranea

logo pilica logo starostwo logo straz  152901 logo zapilicze  115647 logo apteki
muw swm mp dzu logo pks
logo mjwpu logo policja  eUS mix ost4  logo mikro  logo sanepid