b 250 105 16777215 0 0 images zajawki 2023 marzec 1920x810Burmistrz Miasta i Gminy Białobrzegi informuje właścicieli gospodarstw rolnych znajdujących się na terenie gminy Białobrzegi o możliwości składania wniosków w ramach programu priorytetowego „Usuwanie folii rolniczych i innych odpadów pochodzących z działalności rolniczej” dofinansowanego z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie.

Zainteresowani uzyskaniem wsparcia mogą składać wnioski na odbiór odpadów rolniczych typu: folia rolnicza, siatka do owijania balotów, sznurek, opakowania po nawozach typu Big Bag.

Wzór wniosku wraz z załącznikami dostępny jest w Urzędzie Miasta i Gminy Białobrzegi w pok. nr 32 (II piętro), a także u sołtysów lub na stronie.

Do wniosku należy dołączyć oświadczenie o otrzymanej pomocy de minimis. W przypadku korzystania z pomocy de minimis w rolnictwie lub rybołówstwie należy złożyć informację o udzielonej pomocy w ciągu bieżącego roku kalendarzowego oraz dwóch poprzednich lat

Wnioski będą przyjmowane w sekretariacie Urzędu pok. nr 23 do 16 października 2023 r.

budzet obywatelski