zaktualizowana grafikaTrwa nabór do programu „Działaj Lokalnie 2024”, który od 19 lat z Fundacją Klementyna pomaga spełniać marzenia lokalnych społeczności. Organizacje społeczne oraz grupy nieformalne mogą otrzymać minigrant na realizację swoich projektów. Zgłoś swój pomysł i przyczyń się do poprawy jakości życia w swojej okolicy!

W ramach programu swoje wnioski mogą składać organizacje społeczne oraz grupy nieformalne. Warunkiem uczestnictwa jest działanie na terenie jednej z gmin: Belsk Duży, Białobrzegi, Błędów, Głowaczów, Mogielnica, Nowe Miasto nad Pilicą, Promna, Radzanów, Stara Błotnica, Stromiec oraz Wyśmierzyce. Granty mogą być przeznaczone na projekty dotyczące różnych obszarów, takich jak działania ekologiczne, wyrównywanie szans dzieci i młodzieży, projekty na rzecz seniorów, inicjatywy na rzecz zwierząt oraz rozwój lokalnej kultury.

W Fundacji Klementyna szczególnie cenimy wolontariat, dlatego stworzona została specjalna ścieżka tematyczna „Wolontariat siłą aktywności społecznej”. Całkowita pula środków przeznaczona na konkurs wynosi 55 tysięcy złotych, a maksymalna kwota dofinansowania jednego projektu to 6 tysięcy złotych. Projekty muszą trwać od 3 do 6 miesięcy i być zrealizowane w okresie od 17 czerwca 2024 do 31 grudnia 2024 roku.

Wnioski można składać do 12 czerwca 2024 roku za pomocą generatora dostępnego na stronie: https://klementyna.org/projekty/program-dzialaj-lokalnie-2024/

Proces oceny formalnej i merytorycznej zakończy się 13 czerwca 2024 roku, a wyniki zostaną ogłoszone najpóźniej 17 czerwca.
Jeżeli potrzebujesz wsparcia w przygotowaniu wniosku, skontaktuj się z Katarzyną Zalewską poprzez e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie pod numerem 798 260 320. W tym roku do grona darczyńców Programu dołączył Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego, co pozwoliło na dofinansowanie zadania ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego.

Nie przegap okazji, aby spełnić marzenia swojej społeczności! Zgłoś swój projekt do programu „Działaj Lokalnie 2024” i przyczyń się do pozytywnych zmian w swojej okolicy.


 

Baner Portal strona 1

 

baner Budżet obywatelski 1

 

Logo muzeum photoaidcom invert

logo UE rgb 1 2

 

 

22208 ASYSTENT OSOBY NIEPE NOSPRAWNEJ tekst

679gison sip2

 

srodowisko

 

europark wislosan

smieci 2016

opinia res

rodo

 Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 1

 

 imagesppobranea

logo pilica logo starostwo logo straz  152901 logo zapilicze  115647 logo apteki
muw swm mp dzu logo pks
logo mjwpu logo policja  eUS mix ost4  logo mikro  logo sanepid