plakat smaki 24 rgbLokalna Grupa Działania „Zapilicze” zaprasza Koła Gospodyń Wiejskich oraz inne organizacje z Powiatu Białobrzeskiego do wzięcia udziału w kolejnej edycji konkursu kulinarnego „Zapiliczańskie Smaki”.

Konkurs odbędzie się 1 września podczas Białobrzeskich Regat Kajakowych nad Pilicą Jesteśmy przekonani, że pasja do gotowania, tworzenia i umiejętności kulinarnych przyniesie wiele wyjątkowych smaków i inspiracji do tego wydarzenia.

Pula nagród rzeczowych lub voucherów, które czekają na zwycięzców za 3 pierwsze miejsca to 2200 zł, dodatkowo przeznaczamy środki na produkty do przygotowania potrawy w wysokości 500 zł.

Szczegółowe informacje dotyczące konkursu znajdują się na stronie internetowej LGD „Zapilicze” www.zapilicze.pl.

Zachęcamy do zapoznania się z Regulaminem konkursu: https://zapilicze.pl/konkurs-kulinarny-zapiliczanskie-smaki/

Formularz zgłoszeniowy oraz oświadczenie składać należy osobiście w biurze LGD „Zapilicze” lub drogą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jeśli macie jakiekolwiek pytania dotyczące konkursu skontaktujcie się z nami pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub numerem telefonu 48 613 23 59 lub 696 461 198