Information"Koalicja dla Młodych" Fundusz Lokalny Ziemi Białobrzeskiej bardzo serdecznie zaprasza przedstawicieli organizacji pozarządowych oraz grup nieformalnych działających na terenie powiatu białobrzeskiego na spotkanie mające na celu przeprowadzenie diagnozy potrzeb lokalnych organizacji. Spotkanie jest podyktowane planami związanymi z tworzeniem wniosku o dotację w ramach Programu Fundusz Inicjatyw Obwatelskich. Celem projektu bedzie wzmocnienie potencjału organizacji pozarządowych oraz utworzenia silnej organizacji parasolowej.
Spotkanie odbędzie się 8 marca 2018 r. (czwartek) o godzinie 16:00 w sali konferencyjnej budynku przy ul. Reymonta 11 w Białobrzegach.

portal mapowy wm