teatr 05072018Weź udział w zajęciach teatralny prowadzonych przez studentów Akademii Sztuk Teatralnych we Wrocławiu. Głównym celem projektu jest wzrost integracji wewnątrz- i międzypokoleniowej wśród 55 dzieci, młodzieży oraz seniorów. Cel zostanie osiągnięty dzięki organizacji międzypokoleniowych wakacyjnych warsztatów dla grupy 45 dzieci i młodzieży oraz 10 osobowej grupy seniorów. Warsztaty odbędą się między 16, a 25 lipca. A podsumowanie projektu, czyli otwarty dla społeczności lokalnej pokaz nabytych umiejętności odbędzie się 26 lipca na Hali Sportowej w Białobrzegach. Pokaz będzie połączony z występem instruktorów prowadzących warsztaty.
Do udziału w projekcie zapraszamy:
- dzieci między 8, a 12 rokiem życia uczęszczających do szkół w powiecie białobrzeskim
- młodzież między 13, a 19 rokiem życia uczęszczających do szkół w powiecie białobrzeskim
- seniorów powyżej 60 roku życia
Zajęcia teatralne będą prowadzone przez studentów Akademii Sztuk Teatralnych im. Stanisława Wyspiańskiego w Krakowie, filia we Wrocławiu. Podczas warsztatów powstanie program artystyczny na pokaz podsumowujący. Nie zwlekaj ze zgłoszeniem, ponieważ przewidujemy dużą liczbę chętnych.
Karty zgłoszeniowe do projektu są dostępne na stronie internetowej www.koalicjadlamlodych.org.pl oraz w biurze Fundacji. Zgłoszenia seniorów przyjmujemy telefonicznie.
Zgłoszenie należy dostarczyć do biura Fundacji "Koalicja dla Młodych" Fundusz Lokalny Ziemi Białobrzeskiej. Biuro jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00- 16:00.
Adres:
ul. Reymonta 11/6
26-800 Białobrzegi
Więcej informacji można uzyskać dzwoniąc: 48 613 20 96
Projekt otrzymał po raz kolejny dotacje od Fundacji PZU. Wkład własny finansowy do projektu zapewnia Gmina Białobrzegi, która jednocześnie jest partnerem projektu. Zajęcia będą się odbywać w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Białobrzegach na podstawie partnerstwa z Gminą Białobrzegi. Partnerem projektu jest również Starostwo Powiatowe w Białobrzegach, które udostępnia nieodpłatnie Halę Sportową na pokaz podsumowujący projekt.

portal mapowy wm