opinia resMiejsko Gminny Ośrodek Kultury po nowym roku zmieni nazwę na Białobrzeskie Centrum Kultury. Ogłaszamy konkurs na nazwę dla nowo powstałej instytucji.

Budowa nowego budynku domu kultury jest dobrym momentem aby nadać, największej w gminie Białobrzegi instytucji kultury, nową nazwę. Dlatego decyzją Rady Miasta i Gminy dotychczasowa nazwa Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury zmieni się na Białobrzeskie Centrum Kultury.

- Chcemy otworzyć nowy rozdział w funkcjonowaniu kultury w naszej gminie. Nowy budynek, kino, nowoczesna biblioteka to nowe zadania i wyzwania. Dlatego pomysł, aby nadać naszej instytucji odpowiednią rangę zmieniając jej nazwę na Białobrzeskie Centrum Kultury – mówi burmistrz Adam Bolek.

MGOK oraz Urząd Miasta i Gminy ogłaszają konkurs na nazwę Białobrzeskiego Centrum Kultury. Propozycje można zamieszczać w postach na fb, wysyłać na adresy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., pobierając formularz głosowania lub dzwoniąc pod numery: 483863000, 486132370. Spośród propozycji wybrane zostanie maksymalnie 10, na które będzie można głosować. Trzy o największej liczbie głosów przedstawione zostaną komisji, która spośród nich wybierze jedną i przedstawi Radzie Miasta i Gminy pod obrady. Najciekawsze propozycje zostaną nagrodzone.

Dokumenty:

Formularz zgłoszenia