opinia resZakończył się I etap konkursu na nazwę dla Białobrzeskiego Centrum Kultury polegający na ocenie spełnienia wymagań regulaminowych udziału w konkursie. Komisja konkursowa po dokonaniu oceny zgłoszonych propozycji nazwy do drugiego etapu – głosowania internetowego, zakwalifikowała 8 propozycji: Balbinka,  Biała Gąska,  Biała Gęś,  Białe Brzegi,  BOKICZ (Białobrzeski Ośrodek Kultury i Czytelnictwa),  Fabryka Talentu,   Ławeczka,   Stary Fortepian.

W okresie od 20 listopada do 10 grudnia 2021 roku mieszkańcy miasta i gminy będą mogli głosować na jedną z powyższych propozycji poprzez dedykowany formularz on-line, zamieszczony na stronie internetowej LINK oraz na profilu Facebook Urzędu Miasta i Gminy w Białobrzegach https://www.facebook.com/umigbialobrzegi.pl

Zachęcamy do udziału w głosowaniu. Każdy głosujący on-line może oddać tylko jeden głos (jedno IP).

• pilica3008
  • mgokfoto2022