big wiatr oze1Drodzy Mieszkańcy, Burmistrz Miasta i Gminy Białobrzegi informuje, że ze względu na zbyt małą ilość złożonych ankiet deklarujących chęć udziału w projekcie z zakresu odnawialnych źródeł energii Gmina Białobrzegi nie przystąpi do udziału w konkursie 4.1 RPO WM.

Jednocześnie informujemy, że nabór ankiet zostaje ponownie otwarty – zachęcamy wszystkie zainteresowane osoby do wypełnienia i składania ankiet osobiście w Urzędzie Gminy w Białobrzegach (pokój nr 12) od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30- 15:30.

W przypadku większego zainteresowania udziałem w projekcie Gmina Białobrzegi weźmie udział w kolejnych naborach konkursu.
Formularze ankiet i umowy dostępne są w siedzibie Urzędu Miasta i Gminy (pokój nr 12) oraz do pobrania TUTAJ

baner na stronę urzędu gminy 250x250

stop smog