b_250_0_16777215_00_https___d-nm.ppstatic.pl_k_r_a9_cd_57889695d8a14_o.jpg_1468569270Urząd Miasta i Gminy w Białobrzegach, w ramach zadań zmierzających do ograniczenia niskiej emisji, zwraca się z prośbą o wypełnienie przez osoby zainteresowane ankiety, dotyczącej wymiany pieców.

Ankieta będzie pierwszym krokiem do pozyskania informacji o zainteresowaniu mieszkańców Miasta i Gminy Białobrzegi  tym tematem. Pozyskane informacje będą pomocnym elementem w momencie pojawienia się możliwości pozyskania zewnętrznych środków na dofinansowanie przez Urząd wymiany pieców.

Program skierowany będzie do osób fizycznych mieszkających na terenie Gminy Białobrzegi, posiadających prawo do dysponowania nieruchomością położoną na terenie Gminy Białobrzegi, na której planowana jest modernizacja.

W przypadku dużego zainteresowania mieszkańców nabór wniosków prowadzony będzie w 2018 r. Realizacja zadania uzależniona jest od otrzymania dofinansowania przez Gminę ze źródeł  zewnętrznych. Dofinansowaniu nie podlegają już zrealizowane modernizacje.
Osoby zainteresowane udziałem prosimy o wypełnienie ankiety do dnia 20 grudnia 2017 r. i złożenie jej w Urzędzie  Miasta i Gminy w Białobrzegach  pok. nr 53 lub w sekretariacie Urzędu (I piętro) lub przesłać na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

• Ankieta – wymiana pieców

000ENE57FV4XD3BA C411