plen

6113c76b606b4 o largeDruhowie Andrzej Pasek i Marcin Pasek w środę odebrali wyróżnienie Strażaka miesiąca czerwca na Mazowszu. Zostali nagrodzeni za akcję na "siódemce", gdzie w czasie wolnym gasili płonący samochód.

W czerwcu tego roku druhowie Andrzej Pasek i Marcin Pasek na trasie S7 Radom-Warszawa ugasili płonący samochód. W miejscowości Kępina kilkadziesiąt metrów przed swoim pojazdem zauważyli duże zadymienie – okazało się, że płomienie zajęły maskę i prawą stronę jednego z samochodów jadących przed nimi na trasie. Strażacy świadomi, że gaśnica samochodowa nie będzie wystarczająca, aby ugasić taki pożar pojechali na pobliską stację benzynową. Stamtąd wzięli agregat proszkowy. Druhowie podzielili się obowiązkami – druh Andrzej Pasek regulował ciśnienie środka gaśniczego, a druh Marcin Pasek gasił. Wszystko zakończyło się szczęśliwie, nikomu nic się nie stało.

Za swoją odwagę, profesjonalizm i bezinteresowną pomoc druhowie otrzymali tytuły „Strażaka miesiąca czerwca 2021”. Wyróżnienia odebrali w środę 11 sierpnia w Urzędzie Marszałkowskim Mazowsza w Warszawie. Gratulujemy postawy.

 logo UE rgb 1 2

 

679gison sip2

 

czyste powiet

 

 

ulotka1f STRstop smog

airly

wifi4eu

azest res

europark wislosan

bieg pilicy baner2017

smieci 2016

jzb

 

opinia res

rodo

 Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 1

LPM logo 2018 rgb

 

images

pobrane

logo pilica logo starostwo logo straz  152901 logo zapilicze  115647 logo apteki
muw swm mp dzu logo pks
logo mjwpu logo policja  eUS mix ost4  logo mikro  logo sanepid