IMG 0715W miniony weekend (12-13 lutego) odbyła się  II edycja Halowego Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Białobrzegi pn. BEGI FUTSAL CUP 2022, który zainaugurował obchody jubileuszu 100-lecia Klubu Sportowego Pilica Białobrzegi. Turniej rozegrano na sali sportowej przy Publicznej Szkole Podstawowej nr 1 im. KEN

w Białobrzegach. W rozgrywkach wzięło udział łącznie 14 drużyn z całego regionu radomskiego. Turniej otrzymał honorowy patronat Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej
z okazji "100 turniejów na 100-lecie MZPN".

Tradycyjnie turniej rozegrany został w ciągu dwóch dni. Pierwszego dnia odbyły się rozgrywki grupowe w których rywalizowało 14 drużyn podzielonych na 3 grupy, gdzie na zasadach „każdy z każdym” walczyły o awans do dalszego etapu turnieju.  Do fazy pucharowej awansowały po dwie drużyny z największą liczbą punktów z poszczególnych grup. W ten sposób o finał w niedzielnych rozgrywkach rywalizowało sześć drużyn. System rozgrywek gwarantował rozegranie aż 40 meczów.

Finał wydarzenia został rozegrany pomiędzy drużynami CALMA ENERGY TEAM oraz FALL OUT. Spotkanie było bardzo emocjonujące i po zaciętej grze i dwóch strzelonych bramkach Zwycięzcami wydarzenia ostatecznie została drużyna CALMA ENERGY TEAM.

Zwycięska drużyna turniej rozegrała w składzie: Jarosław Karolewski, Karol Sikorski, Mateusz Zawisza, Marcin Mazur, Jarzy Grodecki, Tomasz Jasiński, Jakub Marcinkiewicz, Kamil Trzaska, Mateusz Majewski. Na uwagę zasługuje fakt, że drużyna CALMA ENERGY TEAM to zespół zbudowany z wychowanków i byłych piłkarzy klubu Pilica Białobrzegi.

W meczu o trzecie miejsce zagrały drużyny AMATORZY oraz PAPISY I SPÓŁA. Po niezwykle zaciętej rywalizacji dwóch bramkach strzelonych i jednej straconej wygrała drużyna PAPISY I SPÓŁA.

Podczas uroczystej dekoracji zawodników, Burmistrza Miasta i Gminy Białobrzegi reprezentował jego Zastępca Mieczysław Danielewicz, który wspólnie z Zarządem Pilicy Białobrzegi, głównym organizatorem turnieju i p.o. Dyrektora MGOK Białobrzegi Mateuszem Rzeźnickim wręczyli pamiątkowe medale, puchary i nagrody w turnieju.

Oprócz nagród drużynowych wręczone zostały indywidualne wyróżnienia. Najlepszym strzelcem turnieju został Szymon Janduła  z drużyny GROVE STREET strzelając podczas turnieju 11 bramek. Tytuł najlepszego bramkarza otrzymał Konrad Kwintal z drużyny PAPISY I SPÓŁA, który podczas całego turnieju w swoich interwencjach pomylił się tylko pięć razy na korzyść rywali.

Serdeczne podziękowania składamy zespołowi Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury, zarządowi i działaczom Klubu Sportowego Pilica Białobrzegi oraz dyrekcji i pracownikom Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Białobrzegach.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w następnych wydarzeniach poświęconym obchodom jubileuszu 100-lecia Pilicy Białobrzegi!

 

 

  • do 8 lipca bck
  • kurs komp
  • czytamy ukr

 000ENE57FV4XD3BA C411

 

logo UE rgb 1 2

 bieg pilicy baner2022

 

679gison sip2

 

czyste powiet

ulotka1f STRstop smog

airly

wifi4eu

azest res

europark wislosan

 

smieci 2016

jzb

 

opinia res

rodo

 Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 1

LPM logo 2018 rgb

 

logo pilica logo starostwo logo straz  152901 logo zapilicze  115647 logo apteki
muw swm mp dzu logo pks
logo mjwpu logo policja  eUS mix ost4  logo mikro  logo sanepid