IMG 148224 kwietnia podczas mszy świętej o godzinie 15 w białobrzeskim kościele parafialnym odbyła się uroczystość związana z wręczeniem medali od Prezydenta RP za długoletnie pożycie małżeńskie.

Okolicznościowe medale, dyplomy oraz kwiaty wręczali: Adam Bolek – burmistrz, Sławomir Bielecki sekretarz miasta i gminy oraz Barbara Matysiak kierownik Urzędu Stanu Cywilnego i Monika Siedlecka inspektor. Dostojni jubilaci przyjęli gratulacje i życzenia następnych wielu lat wypełnionych wzajemną miłością, troską i zaufaniem spędzonym w gronie bliskich osób.

Medale za 50 lat wspólnie spędzonego życia małżeńskiego otrzymali:

Teresa i Jan Boczek, Elżbieta i Stanisław Brzescy, Halina i Bogdan Dąbrowscy, Kazimiera i Mieczysław Feruś, Anna i Wiesław Grodeccy, Janina i Józef Jasik, Halina i Mieczysław Kacprzak, Maria i Piotr Kot, Jadwiga i Jan Krzciuk, Barbara i Andrzej Krzciuk, Marianna i Jerzy Kwatek, Mirosława i Józef Małek, Barbara i Marian Młodzińscy, Zofia i Tadeusz Niezabitowscy, Anna i Zbigniew Pałczyńscy, Czesława i Mieczysław Pietras, Elżbieta i Zygmunt Ratajscy, Alicja i Andrzej Rądlewscy, Wiesława i Kazimierz Sobień, Elżbieta i Jerzy Zielińscy, Danuta i Ireneusz Żaczek.

Wszystkim jubilatom serdecznie gratulujemy!

 000ENE57FV4XD3BA C411

 

logo UE rgb 1 2

 bieg pilicy baner2022

 

679gison sip2

 

czyste powiet

ulotka1f STRstop smog

airly

wifi4eu

azest res

europark wislosan

 

smieci 2016

jzb

 

opinia res

rodo

 Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 1

LPM logo 2018 rgb

 

images

pobrane

logo pilica logo starostwo logo straz  152901 logo zapilicze  115647 logo apteki
muw swm mp dzu logo pks
logo mjwpu logo policja  eUS mix ost4  logo mikro  logo sanepid