IMG 1750 126 kwietnia burmistrz Adam Bolek podpisał umowę na Rozbudowę ulicy Srebrnej w Białobrzegach. Zakończenie prac przewidziane jest we wrześniu bieżącego roku.

Przebudowany będzie odcinek ulicy Srebrnej od ul. Rzemieślniczej do bloków na osiedlu Nowiny. Jest to ostatni nieutwardzony odcinek ulicy w starej części miasta. W zakres zadania wchodzić będzie wykonanie kanału deszczowego, chodników, miejsc parkingowych. Wykonawca będzie również zobowiązany wykonać oświetlenie uliczne. Nawierzchnia ulicy wykonana będzie z kostki. Ten zakres zadania objęty został przetargiem, a jego wartość to 975.564,14 zł. Środki na zadanie Gmina pozyskała z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg.

Gmina prawdopodobnie zwiększy zakres zadania (zarezerwowane na realizację inwestycji było więcej środków) o budowę sieci kanalizacyjnej, wydłużony zostanie odcinek budowy ulicy oraz wykonany zostanie kanał deszczowy w ul. Rzemieślniczej (oczekujemy na zgodę GDDKiA). Całość prac powinna zamknąć się kwotą około 1,5 mln zł.

Wykonawcą prac będzie firma Arbud Investment sp. z o.o. z Radomia.

 000ENE57FV4XD3BA C411

 

logo UE rgb 1 2

 bieg pilicy baner2022

 

679gison sip2

 

czyste powiet

ulotka1f STRstop smog

airly

wifi4eu

azest res

europark wislosan

 

smieci 2016

jzb

 

opinia res

rodo

 Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 1

LPM logo 2018 rgb

 

images

pobrane

logo pilica logo starostwo logo straz  152901 logo zapilicze  115647 logo apteki
muw swm mp dzu logo pks
logo mjwpu logo policja  eUS mix ost4  logo mikro  logo sanepid