imgZakończyły  się prace przy budowie ulicy Srebrnej w Białobrzegach na odcinku od ul. Rzemieślniczej do bloków na osiedlu Nowiny. Wartość zadania to ponad 1 mln zł.

Ulica Srebrna w Białobrzegach w  nowej  odsłonie to 265 m drogi z chodnikami, wykonanej z kostki betonowej oraz oświetleniem ulicznym na całej długości. Powstały także wyniesione przejścia dla pieszych oraz pozioma i pionowa organizacja ruchu. W ramach inwestycji zbudowana została kanalizacja deszczowa, która sprowadzi wody opadowe z osiedla Nowiny do kanału w ulicy Żeromskiego oraz kanał sanitarny na odcinku Kopernika – Rzemieślnicza. Dzięki zrealizowanej inwestycji, kierowcy oraz piesi  będą teraz mogli poruszać się w bezpiecznych i  dużo bardziej komfortowych warunkach. Wcześniej ulica była drogą gruntową.

Wartość prac to kwota 1.001.563,96 zł. Na finasowanie zadania Gmina Białobrzegi pozyskała 809.971 zł  z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg, a wykonawcą była firma Arbud Investment.

Dalsza część ulicy Srebrnej (od bloków w kierunku ul. Krakowskiej) oraz ulica Lawendowa  wykonane zostaną w ramach oddzielnego zadania.

IMG 1749img1img

  • sesja0102

 

 

 

Baner Portal strona 1Logo muzeum photoaidcom invert

logo UE rgb 1 2

 

rfrg

679gison sip2

 

czyste powiet

ulotka1f STRstop smog

airly

wifi4eu

azest res

europark wislosan

smieci 2016

opinia res

rodo

 Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 1

LPM logo 2018 rgb

 imagesppobranea

logo pilica logo starostwo logo straz  152901 logo zapilicze  115647 logo apteki
muw swm mp dzu logo pks
logo mjwpu logo policja  eUS mix ost4  logo mikro  logo sanepid