IMG 9490W sobotę 21 stycznia odbyło się coroczne Spotkanie z Przedsiębiorcami, podczas którego przyznano Białobrzeskie Mosty, wyróżnienia dla firm prowadzących działalność gospodarczą ponad 20 lat.

W Domu Rzemiosła w Białobrzegach odbyło się spotkanie samorządowców z Przedsiębiorcami Ziemi Białobrzeskiej. Podczas spotkania wręczono wyróżnienia Białobrzeskie Mosty dla firm, instytucji i organizacji, które w gminie Białobrzegi prowadzą swoją działalność ponad 20 lat i obchodziły w 2022 roku okrągłe jubileusze.

Na spotkaniu burmistrz Adam Bolek otrzymał honorowy medal przyznany za wspieranie działań Polskiego Związku Wędkarskiego na wniosek Koła Wędkarskiego nr 1 w Białobrzegach.

Na zaproszenie burmistrza Adama Bolka i przewodniczącego Rady Miasta i Gminy Marcina Osowskiego w spotkaniu wzięło udział ponad 200 przedsiębiorców z terenu powiatu białobrzeskiego. W spotkaniu uczestniczyli również: radny sejmiku woj. mazowieckiego Leszek Przybytniak, a także wicedyrektor oddziału Polskiej Agencji Rozwoju Przemysłu w Tarnobrzegu Panu Marian Cąpała oraz prezes zarządu Mazowieckiego Regionalnego Funduszu Pożyczkowego Jakub Bilnik.

Punktem kulminacyjnym spotkania było wręczenie wyróżnień Białobrzeskich Mostów, firmom i instytucjom, obchodzącym okrągły jubileusz, co najmniej 20 lat działalności w gminie Białobrzegi. Wyróżnienia odebrali:

  • K.K. Kacprzak - Krzysztof Kacprzak i Kamil Kacprzak – 30 lat.
  • Zakład Diagnostyki i Mechaniki Samochodowej – Paweł Śliż – 30 lat
  • Punkt Gastronomiczny – Barbara Furman – 25 lat.
  • Lisiewski Group – Renata Lisiewska – 25 lat.
  • Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe “JAN” – Jan Kozłowski – 25 lat.
  • Transport Samochodowy – Sławomir Jarosz – 25 lat.
  • P.P.H.U. ALMI - Jarosław Telbuch – 25 lat.
  • FPHU Verkko Krzysztof Mielewski – Małgorzata i Krzysztof Mielewscy - 25 lat.
  • Studio Fotografii i Filmu - Agnieszka i Dariusz Szymańscy – 20 lat
  • Sklep Mięsno - Wędliniarski – Aneta Zgiep – 20 lat.
  • Salon Fryzjerski – Bernadetta Kłosiewicz – 20 lat.
  • FUH Koniaczek – Ewa Wanat – 20 lat.
  • F.H.U. „Hollagro” Grzegorz Jarosz – 20 lat.
  • Skład Opału i Materiałów Budowlanych – Krystyna i Marian Kaweccy – 20 lat.
  • FHU POPIS Leszek Popis – 20 lat.
  • Gospodarstwo Rolne – Lucyna i Remigiusz Kaczorek – 20 lat.
  • UBEZPIECZENIA WIELUSIŃSCY - Renata Filipczak-Wielusińska – 20 lat.
  • PBUH SITAREK spółka jawna - Artur i Tomasz Sitarek – 20 lat.
  • P.H.U Best-Auto Stefan Grzybowski – 20 lat.
  • Parafialny Zespół Caritas – 20 lat.

Sponsorami wydarzenia byli:

Aneta  Zgiep, Marek Traczyk - Sklep Mięsno – Wędliniarski, Anna i Marek Wieczorek, Arkadiusz Woźniak - Zakład Ślusarski, Barbara Fedorowicz - Galeria Smaku, Barbara Furman - Punkt Gastronomiczny SMYK, Barbara i Stanisław Kwapis - Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe, Cech Rzemieślników i Małych Przedsiębiorców w Białobrzegach, Cezary Wójtowicz - Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowo – Usługowe „Domtel”, Dariusz Dąbrowski – INCLUSIVE, Dorota i Konrad Wiśniewski - Konrad Wiśniewski - Centrum Brukarstwa, Elżbieta Karasek - Bank Spółdzielczy w Białobrzegach, Ewa Mendyk, Jolanta Piwowarczyk - Firma Helenka - Ewa Mendyk Jolanta Piwowarczyk, Ewa Wanat - FUH Koniaczek, GEOLEX – Jarosław Chydziński, Łukasz Sułecki, Magdalena Seta-Maciak, Jan Kozłowski - Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe “JAN”, Jerzy Traczyk - Zakład Ślusarski, Krystyna i Marian Kaweccy - Skład Opału i Materiałów Budowlanych, Krzysztof Dziubiński - PKZ Ceramika Polska Sp.z.o.o, Krzysztof Kacprzak i Kamil Kacprzak - K.K. Kacprzak Spółka Cywilna, Kazimierz Kowalczyk – P.H.U.P. OKNO BUD Przytyk, Magdalena Oziębło, Agata Fetraś – A&M Zielony Dwór, Magdalena Walasik - "M.W." Biuro Rachunkowe, Małgorzata i Marek Kacperkiewicz - PHU. KACPER, Marcin  Bojanowicz  - Zbyszko Company S.A., Marcin Jagiełło, Jarosław Jagiełło - „Zajazd Jagielloński”, Marek Napieraj – „Ogrodnik” Przedsiębiorstwo Handlowe, Mariusz Mejka - EnergoSter Sp. z o.o., Mariusz Prasek - Firma Handlowo – Usługowa INSTALEX, Marta Skoczkowska, Rafał Krzczot - Zakład Produkcyjno-Handlowy Pieczywa STAR-MAR, Magdalena Oziębło, Anna Oziębło-Wieczorek, Małgorzata Oziębło-Wójcik – Apteka Medica Sp. j., Magdalena Oziębło – Sklep z wyposażeniem wnętrz, Mateusz Oleksak - Complex Bruk, Paweł Cąkała – UBEZPIECZENIA, Łukasz Traczyk – Witaminka, Renata i Tomasz  Lisiewski - Lisiewski Group Sp. z.o.o., Sławomir Jarosz - Transport Samochodowy, Stanisław Dąbrowski  - „Krista”  Zakład Usługowy Instalatorstwo Sanitarne, Sylwester Mazurkiewicz – usługi stolarskie, Tadeusz Łukiewicz  i Rafał Siadaczka - BUDO – POSTĘP, Tomasz Tomczyński - Tomczyński hurt, Waldemar Markowski - PPU WIMAR, Zielona-energi.com – Łukasz Fonfara – fotowoltaika. Serdecznie dziękujemy.

 

 

 

  • sesja0102

 

 

 

Baner Portal strona 1Logo muzeum photoaidcom invert

logo UE rgb 1 2

 

rfrg

679gison sip2

 

czyste powiet

ulotka1f STRstop smog

airly

wifi4eu

azest res

europark wislosan

smieci 2016

opinia res

rodo

 Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 1

LPM logo 2018 rgb

 imagesppobranea

logo pilica logo starostwo logo straz  152901 logo zapilicze  115647 logo apteki
muw swm mp dzu logo pks
logo mjwpu logo policja  eUS mix ost4  logo mikro  logo sanepid