medale5 lutego podczas mszy świętej w białobrzeskim kościele parafialnym odbyła się uroczystość związana z wręczeniem medali od Prezydenta RP za długoletnie pożycie małżeńskie parom, które w 2022 roku obchodziły jubileusz 50 lat małżeństwa.

Okolicznościowe medale za 50 lat wspólnego życia małżeńskiego, dyplomy oraz kwiaty wręczali: Adam Bolek – burmistrz Miasta i Gminy Białobrzegi, Mieczysław Danielewicz – zastępca burmistrza oraz Barbara Matysiak kierownik Urzędu Stanu Cywilnego. Proboszcz parafii ks. Artur Hejda wręczył jubilatom pamiątkowe ikony. Dostojni jubilaci przyjęli gratulacje i życzenia następnych wielu lat wypełnionych wzajemną miłością, troską i zaufaniem spędzonym w gronie rodziny.

Medale za 50 lat wspólnie spędzonego życia małżeńskiego otrzymali: Bolek Henryk i Cecylia, Borowski Jan i Krystyna, Chojnacki Witold i Janina, Danielewicz Kazimierz i Krystyna, Dybiec Jerzy i Ewa, Gapis Jan i Hanna, Gutkiewicz Edmund i Henryka, Kacprzak Julian i Leokadia, Kaczmarek Władysław i Krystyna, Kucharski Stanisław i Jadwiga, Kwil Stefan i Urszula, Marzec Jan i Anna, Perendyk Marian i Teresa, Pytka Jerzy i Janina, Rojek Stanisław i Henryka, Sieczak Zygmunt i Wiesława, Sobolewski Leonard i Zofia, Staniszewski Jan i Władysława, Sulej Henryk i Teresa, Syta Witold i Anna, Tarnowski Stanisław i Danuta, Trzosiński Stanisław i Janina, Walasik Wojciech i Zofia, Zgiep Tadeusz i Zofia.

 medale

 

 

IMG 20230205 WA0003

logo bieg pilicy 

Baner Portal strona 1

 

baner Budżet obywatelski 1

 

Logo muzeum photoaidcom invert

logo UE rgb 1 2

 

rfrg

 

22208 ASYSTENT OSOBY NIEPE NOSPRAWNEJ tekst

679gison sip2

 

srodowisko

 

europark wislosan

smieci 2016

opinia res

rodo

 Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 1

 

 imagesppobranea

logo pilica logo starostwo logo straz  152901 logo zapilicze  115647 logo apteki
muw swm mp dzu logo pks
logo mjwpu logo policja  eUS mix ost4  logo mikro  logo sanepid