medale5 lutego podczas mszy świętej w białobrzeskim kościele parafialnym odbyła się uroczystość związana z wręczeniem medali od Prezydenta RP za długoletnie pożycie małżeńskie parom, które w 2022 roku obchodziły jubileusz 50 lat małżeństwa.

Okolicznościowe medale za 50 lat wspólnego życia małżeńskiego, dyplomy oraz kwiaty wręczali: Adam Bolek – burmistrz Miasta i Gminy Białobrzegi, Mieczysław Danielewicz – zastępca burmistrza oraz Barbara Matysiak kierownik Urzędu Stanu Cywilnego. Proboszcz parafii ks. Artur Hejda wręczył jubilatom pamiątkowe ikony. Dostojni jubilaci przyjęli gratulacje i życzenia następnych wielu lat wypełnionych wzajemną miłością, troską i zaufaniem spędzonym w gronie rodziny.

Medale za 50 lat wspólnie spędzonego życia małżeńskiego otrzymali: Bolek Henryk i Cecylia, Borowski Jan i Krystyna, Chojnacki Witold i Janina, Danielewicz Kazimierz i Krystyna, Dybiec Jerzy i Ewa, Gapis Jan i Hanna, Gutkiewicz Edmund i Henryka, Kacprzak Julian i Leokadia, Kaczmarek Władysław i Krystyna, Kucharski Stanisław i Jadwiga, Kwil Stefan i Urszula, Marzec Jan i Anna, Perendyk Marian i Teresa, Pytka Jerzy i Janina, Rojek Stanisław i Henryka, Sieczak Zygmunt i Wiesława, Sobolewski Leonard i Zofia, Staniszewski Jan i Władysława, Sulej Henryk i Teresa, Syta Witold i Anna, Tarnowski Stanisław i Danuta, Trzosiński Stanisław i Janina, Walasik Wojciech i Zofia, Zgiep Tadeusz i Zofia.

 medale

 

 

IMG 20230205 WA0003

 

 

Baner Portal strona 1Logo muzeum photoaidcom invert

logo UE rgb 1 2

 

rfrg

 

22208 ASYSTENT OSOBY NIEPE NOSPRAWNEJ tekst

679gison sip2

 

czyste powiet

ulotka1f STRstop smog

airly

wifi4eu

azest res

europark wislosan

smieci 2016

opinia res

rodo

 Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 1

LPM logo 2018 rgb

 imagesppobranea

logo pilica logo starostwo logo straz  152901 logo zapilicze  115647 logo apteki
muw swm mp dzu logo pks
logo mjwpu logo policja  eUS mix ost4  logo mikro  logo sanepid