fgb 00212 marca (niedziela) o godz. 18.00 w sali sportowej przy szkole podstawowej nr 1 odbędzie się wyjątkowy koncert z okazji Dnia Kobiet. Ze swoim zespołem wystąpi Monika Urlik. Podczas koncertu zaśpiewa nie tylko swoje utwory, ale sięgnie również po repertuar takich gwiazd, jak Whitney Houston czy Celine Dion.

Monika Urlik – wokalistka, dyrygentka, skrzypaczka, autorka tekstów i kompozytorka. Kobieta wielu talentów. Finalistka pierwszej edycji The Voice of Poland. W międzynarodowym festiwalu „VENA” Michała Urbaniaka, zwyciężyła autorską piosenką „Time after time”. Zwyciężczyni TOP TRENDY 2006 oraz wielu innych festiwali i konkursów.

Jej pierwsza, autorska płyta „Nie wie nikt” jest mieszanką elementów dubstepu, soulu, r’n’b, elektroniki i klasyki. Album promowała utworami „Nie wie nikt” oraz „Ty i ja”, które zostały wykorzystane na ścieżce dźwiękowej do serialu „Prawo Agaty”.

W 2018 r. z utworem Momentum zakwalifikowała się do finału krajowych eliminacji do 63. Konkursu Piosenki Eurowizji. W koncercie finałowym zajęła trzecie miejsce. Obecnie pracuje nad kolejnym albumem ze szwedzkim producentem Niklasem Bergqvistem. Współpracuje z teatrem 6. piętro w Warszawie, a także z wieloma polskimi artystami.

Organizatorem koncertu jest Białobrzeskie Centrum Kultury Białe Brzegi oraz Urząd Miasta i Gminy Białobrzegi.

Zapraszamy 12 marca godz. 18.00, sala sportowa przy PSP nr 1 w Białobrzegach ul Rzemieślnicza (wejście od ul. Żeromskiego). Wstęp wolny.

 

 

 

 

Baner Portal strona 1Logo muzeum photoaidcom invert

logo UE rgb 1 2

 

rfrg

 

22208 ASYSTENT OSOBY NIEPE NOSPRAWNEJ tekst

679gison sip2

 

czyste powiet

ulotka1f STRstop smog

airly

wifi4eu

azest res

europark wislosan

smieci 2016

opinia res

rodo

 Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 1

LPM logo 2018 rgb

 imagesppobranea

logo pilica logo starostwo logo straz  152901 logo zapilicze  115647 logo apteki
muw swm mp dzu logo pks
logo mjwpu logo policja  eUS mix ost4  logo mikro  logo sanepid