Bieg 4Można się już rejestrować do udziału w tegorocznej 6. edycji Biegu Pilicy, która odbędzie się 7 maja 2023 r. W tym roku Bieg Pilicy będzie jednym z biegów w cyklu Tryptyku Biegowego. Rejestracja: www.biegpilicy.pl

Na biegaczy czeka 10 kilometrowa szybka i atrakcyjna trasa, a dla mniej wytrwałych 3 kilometrowa trasa biegowa i nordic walking. Dla dzieci i młodzieży specjalne „Biegi kolorowe” na dystansach dopasowanych do wieku startujących. Organizatorem biegu jest Gmina Białobrzegi, a profesjonalne wsparcie biegów zapewnia firma Sport Evolution. Tegoroczny Bieg Pilicy jest jednym z trzech biegów tzw. Tryptyku Biegowego: biegów na 10 km w Białobrzegach (7.05.2023), Grójcu (1.10.2023) i Warce (15.10.2023). Startując w tych trzech biegach zawodnicy będą mogli skompletować specjalny trójczłonowy medal.


W tym roku na biegaczy została przygotowana nieco zmieniona trasa w biegu na 10 km. Przebiegać będzie ona z Białobrzegów (ul. Krakowska w kierunku mostu), na moście agrafka i ul. Krakowską w kierunku Suchej (Aleja Kasztanowa) i z powrotem do Białobrzegów (ulica Żeromskiego, Sądowa, Kościelna). Start i meta została zaplanowana na Placu Zygmunta Starego przed Ratuszem. Warunkiem udziału w tym biegu jest wcześniejsza rejestracja i wykupienie atrakcyjnego pakietu startowego. Rejestracja już trwa i jest możliwa na stronie internetowej www.biegpilicy.pl
Wcześniejszej rejestracji oraz wniesienia opłaty startowej wymaga również udział w biegu na 3 kilometry oraz nordic walking na tej samej trasie.

Z myślą o młodszych biegaczach (poniżej 16 roku życia) zostały przygotowane biegi na krótszych dystansach:
- Bieg Niebieski - roczniki dzieci przedszkolnych (bieg z opiekunem) – ok. 200m
- Bieg Żółty - roczniki uczniów klas 1-3 szkół podstawowych – ok. 400m
- Bieg Czerwony - roczniki uczniów klas 4-6  – ok. 800 m
- Bieg Zielony - roczniki uczniów klas 7 i 8 PSP i Gimnazjum – ok. 1500 m


Udział w biegu kolorowym jest bezpłatny dla mieszkańców gminy i będzie możliwy po wcześniejszej rejestracji. Można będzie tego dokonać wpisując się na listy dostępne w szkołach i przedszkolach na terenie naszej gminy lub w Urzędzie Miasta i Gminy w Białobrzegach. Zapisy na biegi kolorowe rozpoczną się w połowie kwietniu br.


Bieg Pilicy to święto biegania w Białobrzegach, dlatego każdy kto weźmie w nim udział otrzyma medal, puchar, upominek lub słodką nagrodę.


Wszystkie szczegóły tego wydarzenia dostępne są na stronie internetowej www.biegpilicy.pl


Zapraszamy do wspólnej zabawy.received 913335186458474

 

 

 

 

Baner Portal strona 1Logo muzeum photoaidcom invert

logo UE rgb 1 2

 

rfrg

 

22208 ASYSTENT OSOBY NIEPE NOSPRAWNEJ tekst

679gison sip2

 

czyste powiet

ulotka1f STRstop smog

airly

wifi4eu

azest res

europark wislosan

smieci 2016

opinia res

rodo

 Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 1

LPM logo 2018 rgb

 imagesppobranea

logo pilica logo starostwo logo straz  152901 logo zapilicze  115647 logo apteki
muw swm mp dzu logo pks
logo mjwpu logo policja  eUS mix ost4  logo mikro  logo sanepid