dzienü profilaktyki 136lip 1W sobotnie popołudnie 2 września na białobrzeskim rynku od godz. 15.00 rozpoczął się program profilaktyczny, który dotyczył walki z uzależnieniami od narkotyków, alkoholu i przemocy w rodzinie. Zwieńczeniem dnia był koncert gwiazdy młodego pokolenia Tribbsa.

 

 

 

 

Szeroko zakres w/w tematyki został zaprezentowany w punktach informacyjnych przygotowanych przez:
Powiatową Stację Sanitarno – Epidemiologiczną w Białobrzegach
Komendę Powiatową Policji w Białobrzegach
Komendę Powiatową Państwowej Straży w Białobrzegach
Fundację Klementynę z programem „Pomarańczowa Energia”
Namiot Profilaktyczny z ramienia UMiG Białobrzegi

Uczestnicy wydarzenia mieli możliwość skorzystania z porad profilaktycznych dot. uzależnień od alkoholu, narkotyków behawioralnych i na temat przeciwdziałania przemocy
w rodzinie. Na miejscu były udostępniane bezpłatne materiały edukacyjne oraz specjalnie przygotowany pokój z fachową pomocą oferowaną przez psychologa.

W trakcie drugiego panelu, po godz. 19.00 na białobrzeskiej scenie muzycznej wystąpił zespół NEXEN składający się z młodych białobrzeskich talentów, którzy mogą liczyć na wsparcie od początku swojej muzycznej kariery. O godz. 21.00 białobrzeski rynek został wypełniony po brzegi młodzieżową, białobrzeską publicznością przed, którą wystąpił topowy artysta polskiej sceny muzycznej – TRIBBS. Autorskie sety przygotowane przez Mikołaja Trybulca, to za każdym razem fantastyczna zabawa, nie tylko dzięki dobrze dobranej do miejsca i wyselekcjonowanej muzyce, ale także dzięki charyzmatycznej i prowadzonej, w charakterystyczny dla Mikołaja sposób, rozmowie z publicznością.

Reakcje uczestników całego wydarzenia potwierdzają, że jest to właściwy sposób dotarcia do młodych ludzi. To istotna inicjatywa propagująca wśród młodzieży życie bez nałogów. Młodzież uświadamia sobie negatywne skutki uzależnień, a także uczy się szukania alternatywnych sposobów spędzania czasu i radzenia sobie z problemami.

Całe wydarzenie ze sceny poprowadził Dominik Piekarski – Zastępca Przewodniczącego Miejsko-Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych
w Białobrzegach.
Dziękujemy, że byliście z Nami!
Dziękujemy również: Mr Pool.Bee za słodki upominek dla artysty, BCK Białe Brzegi, ZUK Białobrzegi, OSP Sucha, Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych za pomoc w realizacji wydarzenia. Imprezowy Zakątek za dmuchany plac zabaw dla dzieci.


 

Baner Portal strona 1

 

baner Budżet obywatelski 1

 

Logo muzeum photoaidcom invert

logo UE rgb 1 2

 

 

22208 ASYSTENT OSOBY NIEPE NOSPRAWNEJ tekst

679gison sip2

 

srodowisko

 

europark wislosan

smieci 2016

opinia res

rodo

 Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 1

 

 imagesppobranea

logo pilica logo starostwo logo straz  152901 logo zapilicze  115647 logo apteki
muw swm mp dzu logo pks
logo mjwpu logo policja  eUS mix ost4  logo mikro  logo sanepid