plen

koncepcja3Burmistrz Adam Bolek rozstrzygnął postępowanie przetargowe na przygotowanie koncepcji zagospodarowania działek stanowiących tereny nadpiliczne

(nr ewid. 4/5, 4/4, 4/3) na terenie miasta Białobrzegi na Białobrzeski Ośrodek Sportu i Rekreacji  (BOSiR). Za najbardziej optymalną została wybrana koncepcja nr 3, czyli oferta ATELEIER ARCHITEKTURY Radosław Żubrycki z siedzibą: 59-900 Zgorzelec, ul. Św. Jana 9a, która przedstawiała najciekawsze rozwiązania użytkowe i estetyczne, a także funkcjonalne wykorzystanie przestrzeni, jaką tworzą działki przeznaczone do zagospodarowania.


W postępowaniu złożono 16 ofert z różnymi rozwiązaniami zagospodarowania działek  stanowiących tereny nadpiliczne, z czego 8 najbardziej profesjonalnie przygotowanych,  ciekawych i zbliżonych do oczekiwań poddane zostały ocenie mieszkańców w ramach prowadzonej sondy na stronie internetowej Urzędu. Dodatkowych elementem konsultacji był specjalnie powołany zespół złożony z pracowników Urzędu Miasta, który wykorzystując Swoją wiedzę oraz bardzo cenne sugestie zebrane od Naszych mieszkańców w formie nadesłanych e-maili i ustnych przekazów wyłonił modelową koncepcję oznaczoną nr 3.
Biorąc pod uwagę przedstawioną przez wybranego projektanta możliwość funkcjonalnego wykorzystania działek wchodzących w zakres opracowania zdecydowano o udzieleniu zamówienia. Wkrótce przedstawimy Państwu zmodyfikowaną   koncepcję,  w której zostały  uwzględnione wszystkie otrzymane uwagi  i ciekawe pomysły.
Dziękujemy Wszystkim za aktywny udział i cenne propozycje, które ułatwiły wybór najlepszej oferty.

 

 

ZOBACZ KONCEPCJĘ NR 3

airly

wifi4eu

szacowanie strat

azest res

ido

aplikacja mobilna

europark wislosan

bieg pilicy baner2017

smieci 2016

jzb

bialobrzegitv res

stop smog

opinia res

rodo

gazeta nowa logo

LPM logo 2018 rgb

 

logo pilica logo starostwo logo straz  152901 logo zapilicze  115647 logo apteki
muw swm mp dzu logo pks
logo mjwpu logo policja  logo adoptuj  logo mikro  logo sanepid