IMG 5240W niedzielę 12 maja odbył się III Memoriał Lekkoatletyczny Zygmunta Siedleckiego. Sukcesami zakończyły się starty zawodników Pilicy Białobrzegi.

Przy pięknej pogodzie na białobrzeskim stadionie odbył się III Memoriał Lekkoatletyczny Zygmunta Siedleckiego. Zawody poświęcone są pamięci olimpijczyka z Los Angeles - Zygmunta Siedleckiego, wychowanka Klubu Sportowego Pilica Białobrzegi.

W zawodach wzięła udział duża grupa zawodników i zawodniczek naszego klubu pod kierunkiem trenerów: Małgorzaty Nowak oraz Konstantego Wieczorka. Młodzi lekkoatleci  startowali w konkurencjach biegowych i w skoku w dal. Po raz pierwszy nasz klub wystawił również sztafetę 4x100m, która zajęła 2 miejsce. Oprócz tych konkurencji odbyły się również: rzut oszczepem, pchnięcie kulą, skok wzwyż, biegi płotkarskie.

Zawodnicy Pilicy Białobrzegi wywalczyli kilka punktowanych miejsc: Maja Telbuch wygrała bieg na 300 m osiągając życiówkę, Marcelina Telbuch zajęła 1 miejsce w biegu na 600 m. W skoku w dal 2 miejsce zajęła Lena Hernik, a Tosia Krzesińska awansowała do finału. Wśród mężczyzn Patryk Sałczyński wygrał bieg na 300 m (życiówka). Gratulujemy naszym zawodnikom i trenerom, życzymy kolejnych sukcesów.

Zwody organizowane były przez Urząd Miasta i Gminy Białobrzegi, Radomski Okręgowy Związek Lekkiej Atletyki oraz Klub Sportowy Pilica Białobrzegi.

 


 

Baner Portal strona 1

 

baner Budżet obywatelski 1

 

Logo muzeum photoaidcom invert

logo UE rgb 1 2

 

rfrg

 

22208 ASYSTENT OSOBY NIEPE NOSPRAWNEJ tekst

679gison sip2

 

srodowisko

 

europark wislosan

smieci 2016

opinia res

rodo

 Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 1

 

 imagesppobranea

logo pilica logo starostwo logo straz  152901 logo zapilicze  115647 logo apteki
muw swm mp dzu logo pks
logo mjwpu logo policja  eUS mix ost4  logo mikro  logo sanepid