IMG 20240605 090653 15 czerwca, odbyło się uroczyste nagrodzenie uczestników konkursu "Nasza Planeta Marzeń".

W rywalizacji wzięły udział 22 prace nadesłane przez szkoły z terenu gminy i powiatu. Start konkursu był powiązany z obchodami Światowego Dnia Ziemi, i był skierowany do grup przedszkolnych oraz klas I-III szkół podstawowych. Zadanie polegało na wykonaniu prac przestrzennych w dowolnej technice, przedstawiających "Naszą Planetę Marzeń". 

Burmistrz Miasta i Gminy Białobrzegi, Adam Bolek, wspólnie z Dyrektorem Centrum Kultury, Mateuszem Rzeźnickim, uhonorowali młodych artystów zasłużonymi dyplomami i nagrodami. Prace uczestników zachwyciły swoją pomysłowością, starannością wykonania oraz głębokim przesłaniem dotyczącym ochrony środowiska. Każda z nich była wyjątkowa i świadczyła o dużym zaangażowaniu i kreatywności dzieci.

Konkurs "Nasza Planeta Marzeń" stanowił doskonałą okazję do promowania świadomości ekologicznej wśród najmłodszych oraz zachęcania ich do aktywnego działania na rzecz ochrony naszej planety. Wierzymy, że marzenia naszych młodych uczestników o czystszej i bardziej zrównoważonej planecie staną się rzeczywistością, dzięki ich determinacji i zaangażowaniu.


 

Baner Portal strona 1

 

baner Budżet obywatelski 1

 

Logo muzeum photoaidcom invert

logo UE rgb 1 2

 

 

22208 ASYSTENT OSOBY NIEPE NOSPRAWNEJ tekst

679gison sip2

 

srodowisko

 

europark wislosan

smieci 2016

opinia res

rodo

 Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 1

 

 imagesppobranea

logo pilica logo starostwo logo straz  152901 logo zapilicze  115647 logo apteki
muw swm mp dzu logo pks
logo mjwpu logo policja  eUS mix ost4  logo mikro  logo sanepid