SZCZYTY plac 0

Z wielką radością informujemy o zakończeniu budowy nowego placu zabaw w miejscowości Szczyty, który jest owocem zaangażowania i wsparcia mieszkańców naszej gminy.

Ten projekt, który zyskał 454 głosy w ramach Budżetu Obywatelskiego Białobrzegów 2024, stał się rzeczywistością dzięki Waszemu wsparciu i zaangażowaniu.

 

 

 

Budżet Obywatelski Białobrzegów to inicjatywa, która pozwala mieszkańcom współdecydować o inwestycjach w naszej Gminie. Dzięki Waszym głosom, projekt budowy placu zabaw w Szczytach otrzymał niezbędne środki na realizację, wynoszące około 68 tysięcy złotych. Koszt ten obejmował zakup i montaż nowoczesnych urządzeń oraz niezbędną dokumentację projektową.

Nowy plac zabaw to miejsce, które z pewnością stanie się ulubionym punktem spotkań i zabaw dla najmłodszych mieszkańców Szczytów. Na dzieci czekają tam dwa urządzenia sportowe oraz pięć zabawek. Mali mieszkańcy już mogą korzystać z nowoczesnego i dobrze wyposażonego terenu, który sprzyja aktywności fizycznej i integracji.

Najważniejszym aspektem tego projektu jest radość i uśmiech na twarzach naszych dzieci. Nowy plac zabaw to nie tylko miejsce do zabawy, ale także przestrzeń, gdzie mogą nawiązywać nowe przyjaźnie, spędzać czas na świeżym powietrzu i rozwijać swoje umiejętności społeczne i fizyczne. To wszystko stało się możliwe dzięki Waszym głosom i zaangażowaniu w proces Budżetu Obywatelskiego.

Przypominamy, że obecnie trwa głosowanie na projekty w ramach Budżetu Obywatelskiego Białobrzegów na rok 2025. Wziąć udział w glosowaniu może każdy, niezależnie od wieku. Zachęcamy wszystkich mieszkańców do aktywnego udziału w tym procesie, ponieważ to dzięki Waszym głosom możemy wspólnie zmieniać naszą gminę na lepsze. Głosować można na stronie BOB oraz w Urzędzie Miasta i Gminy Białobrzegi.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do realizacji tego projektu. Życzymy dzieciom udanej zabawy,  a  wszystkim mieszkancam naszej Gminy  zdecydowanego i aktywnego udziału w głosowaniu na projekty Budżetu Obywatelskiego Białobrzegów 2025. Do zobaczenia przy kolejnych realizacjach, które wspólnie będziemy wprowadzać w życie!

Razem możemy zmieniać naszą Gminę!

Polecamy


 

Baner Portal strona 1

 

baner Budżet obywatelski 1

 

Logo muzeum photoaidcom invert

logo UE rgb 1 2

 

 

22208 ASYSTENT OSOBY NIEPE NOSPRAWNEJ tekst

679gison sip2

 

srodowisko

 

europark wislosan

smieci 2016

opinia res

rodo

 Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 1

 

 imagesppobranea

 

budzet obywatelski

logo pilica logo starostwo logo straz  152901 logo zapilicze  115647 logo apteki
muw swm mp dzu logo pks
logo mjwpu logo policja  eUS mix ost4  logo mikro  logo sanepid