plen

Obraz 010Zakończyły się prace budowlane na ulicy Kopernika w Białobrzegach związane z wykonaniem sieci kanalizacyjnej oraz położeniem nowej nawierzchni asfaltowej. Do wykonanej kanalizacji będą podłączone wszystkie budynki stojące wzdłuż tej ulicy oraz docelowo główny kanał umożliwiający skanalizowanie osiedla Nowiny. Przy współpracy z Komendą Powiatową Straży Pożarnej zadanie zostało rozszerzone o wykonanie nowego podjazdu asfaltowego przy budynku straży pożarnej.

Pełny zakres przebudowy był możliwy również dzięki porozumieniu ze wspólnotą mieszkaniową oraz Spółdzielnią mieszkaniową "Brzezina", której efektem jest poszerzenie ulicy u wlotu do ulicy Żeromskiego. W ramach zrealizowanych prac na całym odcinku ulicy Kopernika została wzmocniona podbudowa, położony nowy asfalt, przebudowane zostały chodniki oraz wykonano kilka miejsc parkingowych. Przebudowa ulicy Kopernika to kolejny etap usprawniania komunikacji w tej części naszego miasta. Jest to alternatywna droga dla kierowców przejeżdżających przez bardzo ruchliwe skrzyżowanie ulic Rzemieślniczej i Żeromskiego.
Wykonawcą prac była firma Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjno - Drogowych w Grójcu z siedzibą w Jasieńcu, a koszt wykonanych prac to około 442 tysiące złotych.  Środki finansowe w swoim budżecie zabezpieczył Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Białobrzegach.

 

Pakiet 6 Dzwoni rachmistrz

 nsp 300x600px 002

stop smog

airly

wifi4eu

 

szacowanie strat

azest res

ido

europark wislosan

bieg pilicy baner2017

smieci 2016

jzb

 

opinia res

rodo

gazeta nowa logo

 

uth

LPM logo 2018 rgb

 

images

pobrane

logo pilica logo starostwo logo straz  152901 logo zapilicze  115647 logo apteki
muw swm mp dzu logo pks
logo mjwpu logo policja  eUS mix ost4  logo mikro  logo sanepid