plen

sucha 20062016W dniu 19 czerwca zastępca burmistrza Mieczysław Danielewicz oraz starosta białobrzeski Andrzej Oziębło przekazali młodzieży z drużyn pożarniczych z Suchej oraz Stawiszyna dresy sportowe z logo Białobrzegów oraz herbem gminy i powiatu.

Zakupione dresy to podziękowanie burmistrza oraz starosty za aktywną działalność naszych gminnych jednostek OSP oraz zaangażowanie i osiągane przez młodzież wyniki sportowe.

stawiszyn 20062016Warto podkreślić, że młodzieżowe drużyny Ochotniczej Straży Pożarnej w Suchej oraz Stawiszynie od lat z sukcesami reprezentują naszą gminę w zawodach sportowych na szczeblu wojewódzkim i krajowym. Gratulujemy młodzieży oraz druhom strażakom aktywnej działalności oraz włączenie się w działania na rzecz identyfikacji mieszkańców i promocji naszej gminy.

airly

wifi4eu

szacowanie strat

azest res

ido

aplikacja mobilna

europark wislosan

bieg pilicy baner2017

smieci 2016

jzb

bialobrzegitv res

stop smog

opinia res

rodo

gazeta nowa logo

LPM logo 2018 rgb

 

logo pilica logo starostwo logo straz  152901 logo zapilicze  115647 logo apteki
muw swm mp dzu logo pks
logo mjwpu logo policja  logo adoptuj  logo mikro  logo sanepid