plen

1Zakończona została część inwestycji wskazanych w ramach funduszy sołeckich na rok 2016. Środki finansowe na ten cel Burmistrz corocznie zabezpiecza  w budżecie gminy, a mieszkańcy poszczególnych sołectw decydują o ich przeznaczeniu.

W tym roku wykonane zostały już inwestycje wskazane przez mieszkańców sołectwa Mikówka, Brzeska Wola, Budy Brankowskie oraz Okrąglik polegające na remontach wskazanych odcinków dróg gminnych kruszywem drogowym.


Dla sołectwa Szczyty została zakupiona kosiarka spalinowa do pielęgnacji terenu wokół świetlicy, drewno do kominka oraz stół do gry w piłkarzyki.  Trwa dostawa materiałów do remontu świetlicy  oraz terenu wokół i jednego progu zwalniającego na drogę. W sołectwie Sucha została wykonana nawierzchnia z kostki brukowej wraz z obrzeżami przy placu zabaw oraz zamontowano stojaki na rowery. Dobiegają końca prace polegające wykonaniu miejsca do gry w koszykówkę. W trakcie realizacji są prace przygotowawcze do realizacji zadań z tego funduszu w pozostałych sołectwach, m.in. doposażenie placu zabaw w Kamieniu i Stawiszynie, prace remontowe świetlicy w Jasionnej i opracowanie projektów oświetlenia drogowego w Brzeźcach oraz ulicy  Łąkowej, Leśnej, Parkowej i Polnej w Suchej.
Wartość Funduszu Sołeckiego w roku 2016 to kwota 129 314, 87 zł.

airly

wifi4eu

szacowanie strat

azest res

ido

aplikacja mobilna

europark wislosan

bieg pilicy baner2017

smieci 2016

jzb

bialobrzegitv res

stop smog

opinia res

rodo

gazeta nowa logo

LPM logo 2018 rgb

 

logo pilica logo starostwo logo straz  152901 logo zapilicze  115647 logo apteki
muw swm mp dzu logo pks
logo mjwpu logo policja  logo adoptuj  logo mikro  logo sanepid