plen

dyrektor mgok 05092016Zgodnie z uchwałą Rady Miasta i Gminy Białobrzegi z dniem 1 wrześnie br nastąpiło połączenie Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Białobrzegach z Biblioteką Publiczna Miasta i Gminy Białobrzegi w jedną instytucję o nazwie Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury (nowy MGOK).

Nowym MGOK-em pokieruje Pan Zygmunt Andrzej Łukomski, który wygrał konkurs na Dyrektora tej instytucji i w dniu 1 września br został powołany przez burmistrza Adama Bolka na to stanowisko.


W konkursie wymagania formalne związane z wykształceniem, stażem pracy i doświadczeniem zawodowym spełniły trzy osoby. Oprócz Pana Łukomskiego były to Pani Sylwia Chojnacka-Tuzimek oraz Anna Tchórzewska. Każda z tych osób przygotowała swoją koncepcję funkcjonowania MGOK-u na najbliższe 4 lata. Komisja konkursowa po przeanalizowaniu złożonych koncepcji oraz rozmowie z kandydatami najwyżej oceniła wizję oraz kierunki rozwoju tej instytucji złożone przez Pana Zygmunta Andrzeja Łukomskiego. Komisja uznała również, że posiadane wykształcenie, doświadczenie zawodowe oraz potwierdzone umiejętności i kwalifikacje w zakresie bibliotekarstwa, choreografii oraz tańca pozwolą na realizację przedstawionej koncepcji. Decyzja komisji konkursowej była jednogłośna.
Pan Zygmunt Andrzej Łukomski jest magistrem pedagogiki kulturalno-oświatowej, instruktorem tańca kat. „S”, trenerem tańca sportowego, sędzią tańca towarzyskiego, freestyle`a, Rock`n`rolla, sędzią międzynarodowej organizacji tańca (IDO), wykładowcą kursów kwalifikacyjnych na instruktorów i trenerów tańca, konsultantem par oraz zespołów tańca nowoczesnego i towarzyskiego, był głównym choreografem musicalu „LATO MIŁOŚCI”, trenerem i choreografem formacji tanecznej „AKANT – Radom” – wielokrotnych mistrzów Polski, dyrektorem Domu Kultury „Obozisko” w Radomiu (3 lata) oraz dyrektorem Domu Kultury „Borki” w Radomiu (10 lat).
Dziękujemy Pani Sylwii Chojnackiej-Tuzimek oraz Pani Annie Tchórzewskiej za dotychczasową pracę na stanowisku dyrektora oraz wierzymy, że Ich wiedza, umiejętności i zaangażowanie będą dużym atutem w działalności nowego MGOK-u. Panu Dyrektorowi, życzymy realizacji planów oraz satysfakcji z pracy w Białobrzegach.

airly

wifi4eu

szacowanie strat

azest res

ido

aplikacja mobilna

europark wislosan

bieg pilicy baner2017

smieci 2016

jzb

bialobrzegitv res

stop smog

opinia res

rodo

gazeta nowa logo

LPM logo 2018 rgb

 

logo pilica logo starostwo logo straz  152901 logo zapilicze  115647 logo apteki
muw swm mp dzu logo pks
logo mjwpu logo policja  logo adoptuj  logo mikro  logo sanepid