plen

wp 20161122 11 52 47 proGmina Białobrzegi zakupiła nowy samochód 9-cio osobowy dostosowany do przewozu osób niepełnosprawnych, w tym jednej osoby na wózku inwalidzkim.

Będzie on służył w pierwszej kolejności do dowozu osób niepełnosprawnych będących uczniami naszych placówek oświatowych.


Będzie również wykorzystywany do celów związanych z rehabilitacją zawodową, leczniczą lub społeczną osób niepełnosprawnych będących mieszkańcami naszej gminy. Środki finansowe na zakup samochodu marki Volkswagen Caravelle pochodziły z budżetu Gminy Białobrzegi oraz dofinansowania z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych (PFRON) za pośrednictwem Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Białobrzegach na likwidację  barier transportowych w ramach programu pn. „Program wyrównywania  różnic między regionami III – obszar D”. Wartość zakupu samochodu to 134 800 złotych, w tym 72 000 złotych stanowiło dofinasowanie z PFRON.
Dotychczasowy użytkowany samochód Volkswagen Transporter zostanie przekazany do Zakładu Usług Komunalnych w Białobrzegach.

 

 

airly

wifi4eu

szacowanie strat

azest res

ido

aplikacja mobilna

europark wislosan

bieg pilicy baner2017

smieci 2016

jzb

bialobrzegitv res

stop smog

opinia res

rodo

gazeta nowa logo

LPM logo 2018 rgb

 

logo pilica logo starostwo logo straz  152901 logo zapilicze  115647 logo apteki
muw swm mp dzu logo pks
logo mjwpu logo policja  logo adoptuj  logo mikro  logo sanepid