plen

android qrGmina Białobrzegi uruchomiła własną aplikację mobilną pn. "Białobrzegi". Aplikacja jest dostępna zarówno dla urządzeń mobilnych z systemem Android jak i iOS. Aplikacja jest dostępna do pobrania w App Store i Google Play po wpisaniu w wyszukiwarce słowa "Białobrzegi".

Dzięki niej można między innymi sprawdzić najnowsze informacje z urzędu, szkół i wszystkich jednostek podległych; uzyskać informacje o nadchodzących wydarzeniach; przejrzeć galerię zdjęć i filmów; skorzystać z informatora gminnego dotyczącego zabytków, atrakcji turystycznych i rekreacyjnych, noclegów, bankomatów aptek itp, ale także zapoznać się z typowo formalnymi informacjami związanymi z działalnością urzędu.


Zachęcamy wszystkich użytkowników do dzielenia się swoimi sugestiami poprzez samą aplikację lub adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
Jak mówi burmistrz Adam Bolek: "Aplikacja jest adresowana głownie do mieszkańców, ale turysta odwiedzający naszą gminę i powiat również znajdzie coś dla siebie. Zauważamy również pozytywne głosy od osób z zagranicy, którzy interesują się swoimi rodzinnymi stronami. Myślę, że jej główny cel został osiągnięty, czyli informacja i promocja regionu w jednym. Cały czas będziemy starali się ją uzupełniać o coraz więcej ważnych i ciekawych treści, aby zapewnić wszystkim zainteresowanym kompleksowy dostęp do informacji o gminie."

 

b_600_0_16777215_00_images_static_baner-aplikacja-bialobrzegi-res.jpg

aplikacja mobilna

europark wislosan

bieg pilicy baner2017

smieci 2016

jzb

bialobrzegitv res

kolektory 16032015

opinia res

gazeta nowa logo

portal mapowy wm

 

Informacje archiwalne

 

logo archiwum

 

logo pilica logo starostwo logo straz  152901 logo zapilicze  115647 logo apteki
muw swm mp dzu logo pks
logo mjwpu logo policja  logo adoptuj  logo mikro  logo sanepid